Waldemar Woźniak i jego droga po urazie rdzenia.

Do Fundacja Moc Pomocy oraz programu Po urazie rdzenia dołączyłem na początku 2021 roku.

Byłem pasażerem samochodu, kiedy doszło do nieszczęśliwego wypadku samochodowego 19 grudnia 2020r.

Doznałem wtedy urazu rdzenia kręgowego i porażenia 4-kończynowego. Moje życie z dnia na dzień rozsypało się jak domek z kart… To był trudny czas dla mnie oraz moich bliskich. W takich momentach rodzi się wiele pytań i wątpliwości – chyba nikt nie jest przygotowany na taki scenariusz.

Moja siostra podjęła wtedy decyzję o współpracy z Fundacją Moc Pomocy, która w późniejszym czasie pomogła mi w zgromadzeniu środków i dostarczyła niezbędne do zbiórek materiały takie jak puszki, ulotki i plakaty. Doradzała w jaki sposób można pozyskać finansowanie na moje leczenie i rehabilitację. Była również dla nas wsparciem w zakresie organizowanych wydarzeń i licytacji.

Dzięki zgromadzonym środkom mogłem zakupić wózek, dostosować miejsce zamieszkania do moich potrzeb i wymagań, oraz rozpocząć rehabilitację. Ta kompleksowa pomoc pomogła mi przetrwać trudny początek i ruszyć z miejsca.

Obecnie jestem w prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym w Polsce. Z dnia na dzień walczę o sprawność i samodzielność. Przede mną jeszcze dużo pracy, aby zbliżyć się do upragnionego celu, ale mając Wasze wsparcie, wierzę w lepszy czas.