Jakub Żupiński i jego historia.

Podopiecznym Fundacji Moc Pomocy oraz uczestnikiem programu Po Urazie Rdzenia zostałem 20 lipca 2020r.

5 lipca podczas pływania w basenie doszło do wypadku, w konsekwencji którego doznałem urazu rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym. Konieczna była poważna operacja.

W tych trudnych momentach dla naszej rodziny, Fundacja Moc Pomocy była dla nas wielkim wsparciem. Pomagała mi w sposób kompleksowy i wielowymiarowy. Dzięki jej pomocy i wpłatom ludzi o dobrych sercach zgromadzona zostały środki, dzięki którym mogłem wiele miesięcy rehabilitować się pod okiem specjalistów w prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym przy użyciu najnowszych sprzętów. Zakupiłem aktywny wózek, który pozwala mi na w miarę samodzielne przemieszanie się. Z gromadzonych środków możliwe było dostosowanie mojego miejsca zamieszkania do moich potrzeb, usunięcie barier architektonicznych. Fundacja dodała mi wiary w siebie i motywowała do ciągłego walczenia o swoją samodzielność i sprawność.

W najbliższej przyszłości planuję ukończyć liceum i dalej kontynuować naukę w szkole wyższej. Moim celem jest być kiedyś niezależny finansowo i w codziennym funkcjonowaniu – wierzę, że mimo ograniczeń, jestem w stanie na nowo planować swoją przyszłość i cieszyć się życiem.

Zgromadzone środki w kwocie 123.846 zł