Grupa interwencyjna

Wypadki, kontuzje, groźne urazy zdarzają się codziennie,  a najczęściej znienacka. Nikt nie jest na takie sytuacje przygotowany, bo często wywracają nasze życie do góry nogami. W takich momentach należy działać szybko, bo dzięki sprawnej reakcji masz większą szansę na powrót do zdrowia i sprawności fizycznej.

Jeśli Ty lub ktoś z Twojego otoczenia potrzebuję wsparcia skontaktuj się z koordynatorem grupy. Zgłaszając się możesz liczyć na pomoc w opracowaniu planu działania, kompleksowe wsparcie specjalistów Fundacji i towarzyszenie opiekuna na każdym etapie drogi w powrocie do sprawności. Nie bój się prosić o pomoc.

Poznaj 3 pierwsze kroki działania

Kontakt do koordynatora grupy

Rafał sam zmagał się z  odzyskaniem sprawności, dlatego zna potrzeby i wie w jaki sposób wspierać osoby po wypadku, lub w chorobie. Jako koordynator grupy pomaga przejść trudną drogę w powrocie do zdrowia i sprawności. Nie bądź sam/a z problemem, możesz liczyć na naszą pomoc!

Na jaką pomoc możesz liczyć

• wsparcie informacyjne w pierwszych chwilach po wypadku lub diagnozie choroby,
    • pomoc w stworzeniu planu działania w powrocie do zdrowia i sprawności,
    • wybór ośrodka rehabilitacyjnego lub odpowiedniego leczenia,
    • opiekę psychologa dla poszkodowanego i najbliższych,
    •  osobiste konto w Fundacji Moc Pomocy i profil Twojej indywidualnej zbiórki na platformie mammoc.pl,
    • przykłady możliwości finansowania (np. skąd pozyskać dodatkowe środki na zakup protezy, wózka?)
    • kompleksowe wsparcie w ramach bezpłatnych programów pomocowych,
    • współpracę z Asystentem Wsparcia, który sam doświadczył niepełnosprawności,
    • motywacje do dalszych działań.

Zobacz co możemy zrobić dla Ciebie lub Twoich bliskich.