Twój 1,5% uczy żyć na nowo!

Nasza Fundacja od 5 lat wspiera podopiecznych w powrocie do zdrowia i sprawności. Każdego dnia jesteśmy blisko ludzkich dramatów. Pomimo tych trudnych doświadczeń chcemy mieć realny wpływ na poprawę jakości życia naszych podopiecznych. Organizując szereg działań, prowadząc nasze kluczowe programy: Po Amputacji, Po Urazie Rdzenia czy Po Urazie Głowy, które pomagają odzyskać sprawność i wiarę w siebie. Tylko z Twoją pomocą możemy realizować naszą misję. Dołącz do nas!

Przekazując 1,5 % podatku pomagasz naszym podopiecznym wrócić do zdrowia i sprawności

Rozlicz Pit z Fundacją Moc Pomocy

Pobierz program PITax lub rozlicz się on-line na stronie www.pitax.pl

Rozlicz się przez e-PIT na stronie www.podatki.gov.pl

Rozlicz się
tradycynie wpisując w zeznaniu podatkowym numer KRS Fundacji

Dlaczego warto wspierać nasze działania?

Jak pomagamy?

Na co dzień wspieramy podopiecznych z całej Polski i z zagranicy w powrocie do zdrowia i sprawności.
Dzięki naszemu wsparciu pomogliśmy zakupić protezy kończyn, wózki inwalidzkie czy sfinansować turnusy rehabilitacyjne.

kupiliśmy protezy kończyn o wartości
2 673 813,67 złotych

zakupiliśmy wózki inwalidzkie o wartości
153 567,39 złotych

sfinansowaliśmy turnusy rehabilitacyjne o wartości
6 428 433,58 złotych

Jak pomoże Twoje 1,5%

Dzięki Twojemu wsparciu możemy zaoferować szereg działań kierowanych do naszych podopiecznych i mieć realny wpływ na życie osób z niepełnosprawnościami w społeczeństwie, bez uprzedzeń i barier. Zobacz na jaką pomoc mogą liczyć nasi podopieczni.

Wspieramy w procesie zbierania środków za pomocą indywidualnego subkonta, 1,5% podatku i zbiórki na platformie mammoc.pl

Oferujemy pomoc psychologa, prawnika, doradcy zawodowego

Umożliwiamy wsparcie Menadżera Rehabilitacji w powrocie do sprawności

Pomagamy odnaleźć się w nowej codzienności np. podpowiadamy jak dostosować mieszkanie lub samochód do indywidualnych potrzeb

Szkolimy i edukujemy szpitale, szkoły w zakresie tematów związanych z niepełnosprawnością

Amputacja, wypadek czy choroba to często sytuacja, na którą nikt z nas nie jest przygotowany. Pomimo tych trudnych doświadczeń jesteśmy po to, żeby pomóc podopiecznym odzyskać wiarę w siebie i zaakceptować nową rzeczywistość.

Chcemy mieć realny wpływ na poprawę jakości życia i powrotu do sprawności.  Dzięki Twojej pomocy nieustannie możemy realizować nasze działania i dawać nadzieję na odzyskanie radości z życia.

Twój 1,5% uczy żyć na nowo!
Podziel się swoją super MOCĄ już teraz