WKS Śląsk Wrocław i Fundacja Moc Pomocy łączą siły!

Stało się!
Kolejny wielki klub dołącza do rodziny Amp Futbolu. Mowa o WKS Śląsk Wrocław, który oficjalnie od 12 kwietnia rozpoczął działalność sekcji seniorskiej oraz dziecięcej. Mamy w tym wydarzeniu również swój udział.
Fundacja Moc Pomocy podpisała z Ampfutbol Śląsk Wrocław umowę partnerską, na mocy której program Po Amputacji będzie wspierał działania ampfutbolowe na Dolnym Śląsku.
„Cieszy nas niezmiernie fakt, iż stolica Dolnego Śląska dołączyła do grona miast posiadających drużynę ampfutbolu. To ogromna szansa dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, w szczególności po amputacjach. Treningi dają nie tylko możliwość podniesienia sprawności fizycznej, ale przede wszystkim spotkania z osobami, które łączą te same pasje i wyzwania. Liczymy na duże zainteresowanie Dolnoślązaków tą dynamicznie rozwijającą się dyscypliną, a jako Fundacja dołożymy wszelkich starań żeby informacja o drużynie Ampfutbol Śląsk Wrocław dotarła do wszystkich zainteresowanych tym sportem i będziemy wspierać rozwój wrocławskiej sekcji” – mówi Bartosz Kaczmarek, współzałożyciel Fundacji Moc Pomocy.

Do drużyny dołączyli już pierwsi gracze. Cały czas trwa jednak nabór, a zainteresowani zawodnicy i zawodniczki mogą zgłaszać się drogą mailową na adres biuro@ampfutbolslaskwroclaw.pl, telefonicznie pod numerem: 696 472 203, oraz bezpośrednio w mediach społecznościowych pisząc na profile WKS Śląsk Wrocław Amp Futbol.

Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie RAZEM będziemy emocjonować się podczas turniejów PZU Amp Futbol Ekstraklasy.