Skip links

Paweł Kustra

Jestem Paweł i w tym roku skończę 50 lat. Jestem osobą, która lubi cisze i spokój, ale jednocześnie uwielbiam piłkę nożną. Z zamiłowania do gotowania zrobiłem Kurs Mistrza Kuchni i z tym związałem swoją przyszłość. Przez ostatnie 7 lat byłem szefem kuchni w 3 restauracjach na podkarpaciu. 20 lat temu stwierdzili u mnie lekarze cukrzycę. Trzymałem odpowiednią dietę i stosowałem się do wszelkich zaleceń lekarzy. Wiedziałem, że jeżeli będę wszystkiego przestrzegał dam radę z tym żyć. W kwietniu 2021 roku stopa mi zmarzła, postanowiłem ją zagrzać, natomiast pojawił się ropień. Postanowiłem zadzwonić do lekarza. Ze względu na pandemię konsultacja odbyła się przez telefon. Lekarz przepisał maść, która nic nie pomogła.

Pojechałem do szpitala i lekarze podjęli decyzję o amputacji stopy. Niestety rana nie goiła się tak jak powinna. W związku z tym zapadła decyzja o reamputacji na wysokości podudzia, a następnie na poziomie uda. Nie zdążyłem się pogodzić z jedną amputacją, a już była kolejna. Nie wiedziałem jak sobie to wszystko wytłumaczyć i jak mam nadal funkcjonować. Dzięki najbliższym, przyjaciołom oraz sile wewnętrznej nie poddałem się. Wiedziałem, że mogę odnaleźć się w swojej nowej rzeczywistości. Proteza da mi nowe możliwości. Niestety jej koszt przekracza moje możliwości finansowe. Dlatego zwracam się do Ciebie z prośbą o pomoc. W grupie możemy więcej i wiem to. Za każdą kwotę, która mnie wesprze jestem ogromnie wdzięczny.

Paweł.

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.