Ruszyła poMOCna Infolinia Fundacji Moc Pomocy

PoMOCna Infolinia powstała aby pomagać osobom, które mierzą się z trudną dla nich sytuacją po amputacji, urazie głowy, urazie rdzenia kręgowego, wypadkach czy ciężkich chorobach. Celem naszej Fundacji jest kompleksowe wsparcie osób z niepełnosprawnością w powrocie do zdrowia i aktywnym życiu.
Czekamy na Ciebie pod nr telefonu +48 538 535 000  codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz w sobotę od 9:00 do 15:00. Nasz psycholog udzieli Ci wsparcia w poniedziałki w godzinach od 10:00 do 13:00 oraz w środy w godzinach od 17:00 do 20:00. Na wsparcie radcy prawnego możesz liczyć w czwartki w godzinach od 14:00 do 16:00.
W ramach infolinii otrzymasz wsparcie w zakresie rehabilitacji podczas rozmowy z Menadżerem Rehabilitacji. Odpowie on również na Twoje pytania w zakresie wyboru placówki rehabilitacyjnej dla osób po urazie głowy oraz ośrodków realizujących bezpłatne programy wybudzeniowe dla osób w śpiączkach ze środków NFZ. Wybierając numer wewnętrzny „1” otrzymasz informację o źródłach pozyskania finansowania, założenia subkonta w Fundacji Moc Pomocy oraz organizacji wydarzeń charytatywnych, z których dochód wesprze powrót Twój lub Twojego bliskiego do zdrowia. W ramach poMOCnej Infolinii skorzystasz również ze wsparcia psychologicznego i prawnego.