Jasiek Mela ambasadorem Fundacji Moc Pomocy

Nasze fundacyjne grono powiększyło się o wyjątkową osobę – zdobywcę wielu prestiżowych nagród w dziedzinie sportu i działalności prospołecznej – Jaśka Melę.

W Fundacji Moc Pomocy pełni on rolę Ambasadora dzieląc się zdobytym do tej pory doświadczeniem życiowym i zawodowym podczas konferencji oraz wydarzeń organizowanych przez Fundację.

Jasiek, który sam porusza się o protezie podudzia, na własnej skórze poznał problemy, wyzwania i możliwości osób po amputacji. Możliwości? Tak, ponieważ jego historia do teraz inspiruje tysiące
osób w Polsce i na Świecie. Jasiek podczas swoich wystąpień pokazuje, że w życiu osoby z niepełnosprawnością nie ma wielu barier, mimo ograniczeń. Jak sam mówi “największym problemem nie
jest brak ręki, nogi czy jakiegoś organu – najgorszy jest brak marzeń i nadziei…”

O tym, że współpraca z Jaśkiem będzie dla Nas ogromnym wyróżnieniem i ważnym doświadczeniem przekonaliśmy się już po pierwszej rozmowie. Pozytywna energia do działania bije od niego na każdym kroku.

Jesteśmy przekonani, że tak niezwykle inspirująca i motywująca osoba, skutecznie doda naszym podopiecznym i ich rodzinom skrzydeł, a Fundacja Moc Pomocy będzie dalej rozwijała kompleksowe wsparcie dzięki swoim programom m.in. Asystenci Wsparcia, Po Amputacji, Po Urazie Rdzenia oraz Po Urazie Głowy.