Skip links

Marcin Breitkopf

Zdrowie nikomu nie jest dane raz na zawsze – brutalnie się o tym przekonałem, kiedy po raz pierwszy trafiłem do szpitala. Od tamtego momentu moja walka trwa już ponad 2 lata a głównym wrogiem jest zakrzepica. Niestety postępująca choroba doprowadziła do amputacji nogi i wciąż atakuje. Gdyby nie wsparcie rodziny i przyjaciół – bardzo trudno byłoby mi znaleźć motywację do działania. Strata pracy, samodzielności i sprawności była dla mnie bolesnym ciosem. Wiem jednak, że mam dla kogo walczyć i mimo, że trudno jest prosić o pomoc, to sytuacja w jakiej się znalazłem (brak źródła zarobku) zmusiła mnie by przełamać tę barierę.  

Chcę znów być aktywny i spędzać czas z moimi kochanymi córeczkami a pomoże mi w tym proteza oraz intensywna rehabilitacja. Łączny koszt 63 000 zł jest poza mim zasięgiem, ale z Wasza pomocą i siłą drobnych gestów, jestem w stanie osiągnąć ten cel. 

Będę wdzięczny za każde wsparcie, które pozwoli mi skoncentrować całą energię na odzyskaniu sprawności i uratowaniu drugiej nogi. 

Marcin 

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.