Skip links

Rafał Mikołajczyk w programie Pytanie Na Śniadanie

W poniedziałkowym programie Pytanie Na Śniadanie Prezes Fundacji Rafał Mikołajczyk oraz nasz beneficjent Wojtek opowiadali o swojej historii i drodze do sprawności. Rafał Mikołajczyk miał również okazję zapowiedzieć nasz najnowszy projekt skierowany dla osób po urazie rdzenia.

Projekt Po Urazie Rdzenia powstał w celu aktywizacji osób po przebytych urazach oraz pokazania, że normalne życie jest możliwe. Jego założeniem jest wielopłaszczyznowe działanie prowadzące do samodzielności i życia społeczno-zawodowego poprzez edukację na temat efektywnego postępowania rehabilitacyjnego, organizację rehabilitacji, konsultacje specjalistyczne, likwidację barier architektonicznych, doradztwo zawodowe, pomoc w pozyskaniu funduszy na rehabilitację, odpowiedni sprzęt ortopedyczny oraz dostosowanie mieszkania i samochodu.

Udział w projekcie mogą wziąć mieszkańcy całej Polski – zarówno osoby niesamodzielne, u których uraz rdzenia nastąpił nie później niż 5 lat od momentu przystąpienia do projektu, jak i samodzielne, które swoją wiedzą i doświadczeniem chciałyby podzielić się z innymi, osobami potrzebującymi wsparcia i motywacji do dalszego leczenia, w ramach projektu Asystentów Wsparcia.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę: http://www.pourazierdzenia.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.