Skip links

Bartuś Pieczyński

Bartuś został podopiecznym Fundacji oraz programu Po Urazie Głowy 24 września 2020r. Nasz mały Wojownik trafił do Nas po nieszczęśliwym wypadku, do którego doszło podczas spaceru. Babcia wraz z dwójką wnuków w wózku została brutalnie potrącona przez nadjeżdżający samochód z nadmierną prędkością – z bliźniaków przeżył tylko Bartuś.

Miał wtedy 1,5 roku a przed sobą wizję intensywnej wieloobszarowej rehabilitacji, długoletniego leczenia specjalistycznego w kilkunastu poradniach z powodu uszkodzenia lewej półkuli mózgu, niedowładu prawej strony ciałka, rurki tracheotomijnej, uszkodzonego wzroku, bezdechu afektywnego. Bartuś potrzebował sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, rehabilitacji, fizjoterapii, neuroterapii, logopedy, psychologa.
Dzięki wsparciu Fundacji Moc Pomocy w bardzo krótkim czasie zgromadzone zostały środki, które pozwoliły na wszechstronną pomoc w powrocie Bartusia do zdrowia. Za nami już wiele turnusów rehabilitacyjnych, a kolejne przed nami.

Bartek przez ostatni rok zrobił niesamowite postępy, zaczyna mówić, raczkuje i stawia pierwsze kroki. Udało nam się przywrócić sprawność lewej strony ciała, prawa też już znacznie lepiej pracuje, poprawia się wzrok, udało nam się wyjść z rurki tracheostomijnej, zaczyna logicznie pięknie pracować. To zasługa Fundacji Moc Pomocy, całego sztabu terapeutów, rodziny, przyjaciół i wszystkich, którzy przyłączyli się do pomocy mojemu małego Wojownikowi.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław
16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Bartuś Pieczyński

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.