Skip links

Zdzisław Majchrzak

Zdzisław był bardzo aktywna osobą, nie sportowo ale dużo chodził. W młodości był czynnym harcerzem uczestniczył w wielu obozach wędrownych. W czasie wolnym dużo czyta, rozwiązuje krzyżówki, radość sprawia mu  praca na działeczce, uwielbia gotować i robi to naprawdę dobrze. Pracował w branży turystycznej i hotelarskiej. Podróże i zwiedzanie długo było jego pasja.

W wieku pięćdziesięciu paru lat zaczęły się pierwsze kłopoty ze zdrowiem – cukrzyca. W wyniku czego po kilku latach pojawiły się problemy z nerkami, od 3 lat jest również dializowany 3 razy w tygodniu co całkowicie podcięło mu skrzydła i pojawiły się pierwsze aczkolwiek znikome objawy załamań – brak chęci do działania – coraz mniejsza aktywność – problemy z chodzeniem itp.

Prawdziwe kłopoty rozpoczęły się w grudniu 2022 kiedy miażdżyca spowodowała niedokrwienie stopy lewej co skutkowało martwica palca. Próby ratowanie czyli stendy i częste wizyty w poradni stopy cukrzycowej niczego nie zdziałały – 28 kwietnia 2023 roku trafiliśmy do szpitala MSWiA. Gdzie dokonali amputacji na poziomie uda. Rana goi się dobrze ale długi brak apetytu i trauma po amputacji jest kolejnym problemem z którym się borykamy.  

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Zdzisław Majchrzak

Poznaj pozostałych podopiecznych
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.