Skip links

Zdzisław Kubziakowski

Sens życia – każdy z nas ma swoją definicję, ale dla mnie niezmiennie od 34 lat jest nim moja praca. Zajmuję się realizacją dźwięku w Teatrze im. A. Mickiewicza w Częstochowie i mogę głośno powiedzieć, że kocham to co robię. Do tej pory los był dla mnie łaskawy, ale postępująca cukrzyca zaczęła dawać o sobie znać. Wszystko zaczęło się od martwicy palca u nogi. Po zgłoszeniu się do szpitala, została wykonana amputacja, niestety komplikacje związane z gojeniem się rany i brakiem przypisanych antybiotyków, doprowadziły do amputacji nogi. Trudno było mi zaakceptować tę sytuację i odnaleźć się w nowej rzeczywistości… Wiem jednak, że muszę pokonać te przeciwności i wrócić do swojej pracy, aby móc normalnie funkcjonować. Koszt protezy oraz rehabilitacji wynosi łącznie 42 000zł , przekraczając moje możliwości finansowe, dlatego będę wdzięczny za każde wsparcie, które przybliży mnie do celu. Proszę pomóż mi odzyskać sprawności i wrócić do pracy, która nadaje mi sens życia.

Zdzisław

Poznaj pozostałych podopiecznych

Dariusz Biedroń

Nie tak miało wyglądać życie Darka, a jednak los chciał inaczej… Zdiagnozowano u niego guz mózgu, który mimo usunięcia operacyjnego, pozostawił po sobie bolesny ślad.

Dowiedz się więcej »

Hubert Zaborowski

Mam na imię Hubert i 23 kwietnia 2022 roku uległem wypadkowi motocyklowemu, który nieodwracalnie zmienił moje życie… Doznałem wielonarządowego urazu, który skutkował amputacją prawej nogi

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.