Yurii Hazukin

Yurii to uczeń szóstej klasy szkoły podstawowej. Wesoły, pogodny chłopak. Jego wielką pasją jest malowanie, wykonywanie różnego rodzaju ilustracji. Samodzielnie tworzy komiksy. Jest bardzo aktywny sportowo, dzień bez hulajnogi to dzień stracony. Ma swoich kolegów, z którymi spędza każdą wolną chwilę. Razem jeżdżą też na hulajnogach. Kiedy lekcje nie kolidują z dodatkowymi zajęciami siatkówki organizowanymi w szkole to zawsze bierze w nich udział. Połknął bakcyla siatkarskiego.

Był kolejny dzień ferii, Yurii spędzał go w domu, ale wczesnym popołudniem stwierdził, że spotyka się ze swoim kolegą i porobią coś razem. Wyszedł z domu, jak zawsze wziął hulajnogę. Nie minął długi czas, kiedy do domu przybiegł jego kumpel przerażony mówiąc, że Yurii miał wypadek

Nie zastanawiając się ani chwili wybiegłam z domu mając w głowie najczarniejsze scenariusze. Na miejscu były już służby, udzielali pomocy Naszemu synkowi, który był bez kontaktu. Okazało się, że został potrącony na pasach, z taką siłą, że hulajnogę odrzuciło na kilkadziesiąt metrów. Od tamtego czasu Yurii jest w śpiączce. Żeby Yurii mógł wrócić do Nas i tworzyć nowe komiksy potrzebuje intensywnej rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku. Całkowity koszt leczenia to 315 000 zł. Pomóżcie Nam w tym trudnym dla Nas czasie..

UK

Юрій – учень шостого класу початкової школи. Веселий, життєрадісний хлопчик. Його велике захоплення – малювання, створення різного роду ілюстрацій. Дуже активно займається спортом, для нього день без самоката – втрачений день. У нього є друзі, з якими він проводить кожну вільну хвилину. Вони також разом їздять на самокатах. Юрій вивчає польську мову в школі, захоплюється математикою і коли уроки не заважають додатковим заняттям з волейболу, організованим у школі, він завжди бере в них участь.

23 лютого був черговий день канікул, Юрій проводив його вдома, але вранці він вирішив, що зустрінеться зі своїм другом. Він вийшов з дому, взяв свій самокат і, як завжди, поїхав до друга. Невдовзі його приятель прибіг додому переляканий і сказав, що Юрій лежить на вулиці, що з ним стався нещасний випадок.

Наш син переходив дорогу на пішохідному переході. Не роздумуючи ні секунди, я з дружиною вибіг з дому, прокручуючи в голові найгірші сценарії. Служби вже були на місці, допомагали нашому синові, який був непритомний. Виявилося, що його збили на пішохідному переході таксувка, причому з такою силою, що самокат відкинуло на кілька десятків метрів. Юрій бореться за життя в лікарні, за його станом стежить безліч різних апаратів. Його стан дуже важкий, отримана дуже серйозна черепно-мозкова травма. Щоб Юрій зміг повернутися до нас, йому потрібна інтенсивна реабілітація у спеціалізованому центрі. Загальна вартість лікування становить 315000 злотих. Будь ласка, допоможіть нам у цей нелегкий для Нас час.

EN

On February 23, a terrible stroke of fate occurred. Our son Yuri decided to meet his friend in the morning and drove off with his scooter.

On the way there it happened..

Yuri was hit by a car and suffered serious injuries and has been in a coma ever since. This is a call for donation for our 12 year old son. We ask to help our family and all his friends and would appreciate any small donation.

Yuri was a cheerful, active boy who loved drawing, playing volleyball and doing something with his friends. He was a good 6th grade student and liked teaching subjects like Polish and mathematics very much. But since his accident he needs intensive rehabilitation in a specialized center so that he can return to his everyday life.

The total cost of treatment is 315,000 złoty, which is equivalent to about 67,000 €. We depend on every donation and ask to help us, every penny will help our son. We also ask to share it on social media so that we can reach as many people as possible.

Thank you for your support!

DE

Am 23. Februar ereignete sich ein schrecklicher Schicksalsschlag. Unser Sohn Yuri beschloss sich am Morgen sich mit seinem Freund zu treffen und fuhr daraufhin mit seinem Roller los.

Auf dem Weg dahin passierte es..

Yuri wurde von einem Auto angefahren und erlitt schwere Verletzungen und liegt seitdem im Koma. Dies ist ein Aufruf zur Spende für unseren 12 jährigen Sohn. Wir bitten sie, unserer Familie und all seinen Freunden beizustehen und würden uns über jegliche kleine Spende freuen.

Yuri war ein fröhlicher, aktiver, Junge der es geliebt hat zu zeichnen, Volleyball zu spielen und etwas mit seinen Freunden zu unternehmen. Er war ein guter Schüler der 6. Klasse. Doch seit seinem Unfall ist er nicht mehr in der Lage seinen Interessen nachzugehen und benötigt nun eine intensive Rehabilitation in einem spezialisierten Zentrum.

Die Gesamtkosten der Behandlung betragen 315.000 Złoty, was umgerechnet etwa 67.000 € sind. Wir sind auf jede Spende angewiesen und bitten sie uns zu helfen. Jeder Cent wird unserem Sohn helfen.

Vielen Dank für Ihre Unterstützung!

z dopiskiem Yurii Hazukin