Wojciech Miszewski

Cześć jestem Wojtek. Jestem człowiekiem pogodnym i zawsze z uśmiechem staram się iść przez życie. Od 2017 roku niosę pomoc dzieciom z całej Polski, angażując w projekt założony wspólnie z moją kochaną żoną – Rolki Reggae Rajd, kilka tysięcy wspaniałych ludzi. Pomysł na pomaganie na rolkach i wokół rolek przez ten czas rozrósł się do rozmiarów, o których na początku drogi nie mogłem nawet marzyć. Z żoną Agatą i setkami Lubisiów, wspólnymi siłami pomogliśmy już wielu dzieciom, zebraliśmy dla nich ponad 250 tysięcy złotych. O dotychczasowych naszych działaniach możecie przeczytać na www.rolkireggae.pl

Nigdy nie przypuszczałem, że to ja będę potrzebował pomocy, a jednak. W lutym tego roku zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy żołądka w trzecim stadium. Staram się nadal z pogodą ducha patrzeć w przyszłość, bo z całych sił wierzę, że pokonam chorobę, ale potrzebuję do tego Waszego wsparcia. Jesteśmy z moją lepszą połówką nadal w szoku, nie wiemy jeszcze dokładnie, jak długa i kosztowna będzie to walka, ale jedno wiem na pewno – trzeba brać tego byka za rogi i przegonić go tam, gdzie jego miejsce – tam gdzie raki zimują. Choroba nie pozwala mi niestety na normalne funkcjonowanie, dlatego jestem na zwolnieniu lekarskim.

Obecnie wszystkie koszty staramy się pokrywać samodzielnie, ale wiem, że nie udźwigniemy tego sami. Dlatego zwracam się do Was o pomoc. Już dziś możecie pomóc mi rozjechać te raczysko, przyłączając się do mojej zbiórki. Możecie wesprzeć mnie w tej walce i pomóc zebrać pieniądze na leczenie i te wydatki, których nie pokrywa NFZ. Tak, żebyśmy jak najszybciej mogli znów spotkać się na rolkarskich szlakach. Z góry dziękuję za pomoc.

Trzymajcie za mnie kciuki! ONE LOVE!

Wojtek