Skip links

Wioletta Michałek

Przed wypadkiem pracowałam jako księgowa, na samodzielnym stanowisku. Prowadziłam finanse średniej firmy. Aktywnie uczestniczyłam w życiu społecznym.  Dbałam o kondycję, biegałam, byłam aktywna.
Po uderzeniu przez dwa miesiące nie mogłam podjąć najprostszej pracy, ze względu na to że nie dawałam rady nadążyć za tym co się dzieje wokół mnie. Bezpośrednio po uderzeniu nie wychodziłam sama nawet do sklepu za rogiem, nie robiłam sobie jedzenia nawet. Miałam duże kłopoty z pamięcią. Nie mogłam dużo rozmawiać i wymagałam szczególnego spokoju i dużej dawki życzliwości.

Rozpoczęłam najprostszą pracę w magazynie sklepu internetowego, która polegała na zbieraniu produktów ze skanerem w ręce. Było bardzo ciężko, musiałam przerwać pracę. W październiku 2022 podjęłam pracę na część etatu jako księgowa, ale problem z pamięcią i wydolnością umysłową był jednak jeszcze dokuczliwy, praca się zakończyła, a ja wróciłam na zwolnienie chorobowe.  

Obecnie potrzebuję intensywnej rehabilitacji abym mogła wrócić do aktywnego życia.

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.