Wioletta Michałek

Przed wypadkiem pracowałam jako księgowa, na samodzielnym stanowisku. Prowadziłam finanse średniej firmy. Aktywnie uczestniczyłam w życiu społecznym.  Dbałam o kondycję, biegałam, byłam aktywna.
Po uderzeniu przez dwa miesiące nie mogłam podjąć najprostszej pracy, ze względu na to że nie dawałam rady nadążyć za tym co się dzieje wokół mnie. Bezpośrednio po uderzeniu nie wychodziłam sama nawet do sklepu za rogiem, nie robiłam sobie jedzenia nawet. Miałam duże kłopoty z pamięcią. Nie mogłam dużo rozmawiać i wymagałam szczególnego spokoju i dużej dawki życzliwości.

Rozpoczęłam najprostszą pracę w magazynie sklepu internetowego, która polegała na zbieraniu produktów ze skanerem w ręce. Było bardzo ciężko, musiałam przerwać pracę. W październiku 2022 podjęłam pracę na część etatu jako księgowa, ale problem z pamięcią i wydolnością umysłową był jednak jeszcze dokuczliwy, praca się zakończyła, a ja wróciłam na zwolnienie chorobowe.

Obecnie potrzebuję intensywnej rehabilitacji abym mogła wrócić do aktywnego życia.

z dopiskiem Wioletta Michałek

Kornelia Maj

Kornelia urodziła się 6 października 2015 roku. Bardzo czekaliśmy na ten dzień, wydawało nam się, że jesteśmy na wszystko przygotowani, że tylko poród dzieli nas