Skip links

Wioletta Michałek

Przed wypadkiem pracowałam jako księgowa, na samodzielnym stanowisku. Prowadziłam finanse średniej firmy. Aktywnie uczestniczyłam w życiu społecznym.  Dbałam o kondycję, biegałam, byłam aktywna.
Po uderzeniu przez dwa miesiące nie mogłam podjąć najprostszej pracy, ze względu na to że nie dawałam rady nadążyć za tym co się dzieje wokół mnie. Bezpośrednio po uderzeniu nie wychodziłam sama nawet do sklepu za rogiem, nie robiłam sobie jedzenia nawet. Miałam duże kłopoty z pamięcią. Nie mogłam dużo rozmawiać i wymagałam szczególnego spokoju i dużej dawki życzliwości.

Rozpoczęłam najprostszą pracę w magazynie sklepu internetowego, która polegała na zbieraniu produktów ze skanerem w ręce. Było bardzo ciężko, musiałam przerwać pracę. W październiku 2022 podjęłam pracę na część etatu jako księgowa, ale problem z pamięcią i wydolnością umysłową był jednak jeszcze dokuczliwy, praca się zakończyła, a ja wróciłam na zwolnienie chorobowe.  

Obecnie potrzebuję intensywnej rehabilitacji abym mogła wrócić do aktywnego życia.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Wioletta Michałek

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.