Wioletta Kaczmarek

Wiola ma 45 lat i jest matką dwójki dzieci (Aleksander lat 22 i Zosia lat 15). Kochana żona, córka i siostra.

5 października osłabła w pracy, straciła przytomność. W szpitalu stwierdzono pęknięcie tętniaka mózgu.

Wiola potrzebuje obecnie intensywnej rehabilitacji. Dzięki lekarzom udało się uratować jej życie, z Waszą pomocą pomożemy jej wrócić do sprawności.

Kocha góry, lasy, jest miłośniczką zbierania grzybów i górskich wędrówek. Wielokrotnie wspomagała różnego rodzaju fundacje ogólnopolskie i lokalne min. Festiwal 3 Kotwice, wspierający schronisko Brata Alberta w Pępicach, ale również osoby prywatne .W ramach prowadzonej działalności często wspierała i uczestniczyła w festiwalach, zlotach i imprezach motoryzacyjnych, które wspomagały potrzebujących. Jest osobą wesołą, uczynną,serdeczną rozumiejącą problemy innych. Na co dzień spokojna, prowadzi z mężem firmę, zajmuje się domem i wychowaniem 15 letniej córki. Ma wielu przyjaciół i znajomych , którzy w tym trudnym czasie pomagają jej najbliższym.

z dopiskiem Wioletta Kaczmarek

Maciej Kłysz

Maciek na co dzień pracował za granicą. Ma dużą rodzinę oraz szerokie grono przyjaciół i znajomych. Jest bardzo zżyty ze swoimi najbliższymi, mimo odległości, która

Alfred Podolski