Wiktor Hawryluk

Wiktor to wesoły mężczyzna na początku swojego dorosłego życia. W liceum był osobą intensywnie korzystającą z życia, często bywał w klubach i większość swojego czasu spędzał spotykając się z przyjaciółmi i znajomymi. Nie był wielkim fanem regularnej nauki, działał raczej w trybie doraźnym. Dużo czasu spędzał jeżdżąc rowerem, czując wiatr we włosach. Hobbystycznie zdobił różne przedmioty techniką decoupage.

Mimo swojego młodego wieku życie już bardzo go doświadczyło. Kiedy chodził do liceum zdarzył się wypadek, w wyniku którego doznał urazu wielomiejscowego, a finalnie konieczna była amputacja lewego przedramienia. Jak sam mówi był to punkt zwrotny w jego życiu, postanowił, że chce być samodzielny i niezależny. Zmienił szkołę na wieczorową i zaczął szukać pracy. Udało mu się zdać maturę i zapisać na wybrane studia. Stwierdził, że potrzebuje fachowego wsparcia, i zdecydował się na wsparcie psychoterapeuty. Dzięki temu coraz lepiej odnajduje się w swojej codzienności. Ma ogromne wsparcie rodziny.

Z przyjaciółmi często jeżdżą razem na rowerach i wrotkach. Zawodowo zajmuje się telefoniczną obsługą klienta. Wiktor pasjonuje się psychologią i grami komputerowymi. Chętnie chodzi na basen, żeby wzmocnić swoje ciało. Chciałby mieć protezę ręki, która sprawi, że wróci do pełni aktywności i samodzielności. Całkowity koszt to 173 700zł.

z dopiskiem Wiktor Hawryluk

Justyna Stępień

Mam na imię Justyna. Przez ostatnie lata pracowałam jako doradca klienta. Mieszkałam z moją ukochaną babcią. Niestety przyszedł moment, w którym babcia zaczęła podupadać na

Ryszard Koper