Skip links

Wiktor Hawryluk

W 2018 roku doszło do wypadku, gdy chodziłem do Liceum. Prowadziłem wtedy bardzo intensywne życie rozrywkowe. Byłem stałym bywalcem klubów i większość swojego wolnego czasu wykorzystywałem na spotkania ze znajomymi. Jeździłem dużo na rowerze, a hobbystycznie zajmowałem się zdobieniem różnych przedmiotów techniką decoupage.

W skutek wypadku miałem amputowaną część ręki. Czułem, jakbym dostał nowe życie. Zrezygnowałem z imprezowego życia, zmieniłem szkołę na wieczorową i zacząłem szukać pracy, bardzo chciałem się usamodzielnić po całym zajściu. Zdałem maturę i zapisałem się na studia, na kierunku marketing i sprzedaż. Podjąłem Psychoterapię, dzięki której zacząłem lepiej sobie radzić w nowej rzeczywistości bez dłoni. Zawodowo zajmuję się telefoniczną obsługą klienta. Moje nowe zainteresowania to psychologia, basen, gry komputerowe i kolorowanie. Mam wąskie grono przyjaciół, często wspólnie uprawiamy sport, głównie jeździmy razem na rowerze i wrotkach. Chodzimy wspólnie do restauracji. Rodzina mnie wspiera w każdej trudnej sytuacji, mogę liczyć na ich wsparcie finansowe i emocjonalne.

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Markowski

To młody mężczyzna, który ma marzenia o założeniu rodziny i stworzeniu spokojnego domu, w  cichym miejscu, w okolicy lasów, gór, przyrody. Pracował jako kierowca autobusu.

Dowiedz się więcej »

Roman Pasierb

Posiadał własną działalność gospodarczą, niestety musiał z niej zrezygnować po zawale i udarze. Gdy już przebywał w domu to zajmował się pasieką. Pszczoły to jego

Dowiedz się więcej »

Wioletta Michałek

Przed wypadkiem pracowałam jako księgowa, na samodzielnym stanowisku. Prowadziłam finanse średniej firmy. Aktywnie uczestniczyłam w życiu społecznym.  Dbałam o kondycję, biegałam, byłam aktywna. Po uderzeniu

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.