Skip links

Tsvetan Simeonov

20 lat temu dostałem drugą szansę od życia dzięki przeszczepowi nerki. Po tylu latach choroba znów zaatakowała. Tym razem pod postacią miażdżycy. Walkę z nią toczyłem ponad pół roku – niestety jedynym rozwiązaniem była amputacja. Straciłem wtedy cześć prawej nogi od podudzia oraz lewej przodostopie.  Wiem, że cena jaką zapłaciłem za kontynuowanie życia u boku mojej kochanej rodziny (żony i dziecka) jest tego warta i to dla nich chce ponownie stanąć na nogi. Potrzebne są do tego dwie protezy, których wartość wraz z rehabilitacją została wyceniona na 63000 zł. Jestem Tsvetan Simeonov i pochodzę z Bułgarii. 4 lata temu przeprowadziłem się wraz z moją żoną i dzieckiem do Polski w jej rodzinne strony. To była dla nas ważna decyzja otwierająca nowe możliwości mojego leczenie i podjęcia pracy.

Od ponad 20 lat zmagam się z problemami zdrowotnymi, które ponownie dały o sobie znać. Postępująca miażdżyca, a w konsekwencji amputacja nóg, odebrały mi sprawność i samodzielność. Przed operacją pracowałem jako pracownik hali sklepowej, niestety po długotrwałej nieobecności z powodu mojej choroby pracodawca rozwiązał ze mną umowę. To był dla nas wszystkich trudny czas, ale rodzina jest moją motywacją i zrobię wszystko by być dla nich oparciem. Podjęcie pracy czy możliwość opieki nad naszym dzieckiem jest teraz moim głównym celem, który bez potrzebnych protez będzie trudny do osiągnięcia. Proszę pomóż mi w powrocie do sprawności ruchowej – dla mojej kochanej rodziny.

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.