Skip links

Tomasz Zabłocki

Tomek to młody mężczyzna o pogodnym nastawieniu do życia. Od dziecka był aktywny fizycznie, kochał piłkę i wolny czas spędzał na boiskach i treningach. Wielki fan klubu piłkarskiego Chelsea Londyn, aktywnie śledził rozgrywki i aktualności związane z życiem klubu. Pewnego dnia 13 lat temu, będąc w rytmie treningów i wyjazdów trafił do szpitala z podejrzeniem nieprawidłowej pracy serca. Okazało się, że potrzebny jest natychmiastowy przeszczep. Tomek po operacji powoli dochodził do siebie. Bardzo o siebie dbał, starał się nie przemęczać, pilnował odpowiedniej diety i regularnej aktywności fizycznej. Pracował jako pomoc kucharza, gdzie nauczył się gotować i sprawiało mu to dużo radości. Ostatecznie znalazł spokojną pracę w ochronie i się usamodzielnił. Brak możliwości aktywnego grania w piłkę nożną przekłuł w uprawianie e-sportu.

Sielanka trwała aż do końca 2022 roku. Z niewiadomych przyczyn Tomek miał zawał, wszyscy myśleli, że to jednorazowy incydent i wszystko będzie dobrze. Niestety w marcu doszło do ponownego zawału, który spowodował spustoszenie w całym organizmie Tomka. Obecnie jest w szpitalu pod intensywną opieką lekarzy i pielęgniarek. Zakwalifikowano Go do ponownego przeszczepu. Po operacji będzie wymagał intensywnej specjalistycznej rehabilitacji, której koszt znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny. Wesprzyjmy Tomka w powrocie do sprawności, bardzo chciałby założyć rodzinę.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Tomasz Zabłocki

Poznaj pozostałych podopiecznych

Emilka Foltys

Emilia to wesoła, pogodna pięciomiesięczna dziewczynka. Ma starszą siostrę, która już nie może się doczekać aż mała podrośnie. Ciąża przebiegała bez najmniejszych problemów, spokojnie czekaliśmy

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.