Skip links

Tomasz Konderski

Na imię mam Tomek, mam 44 lata. W wieku 6 lat zaczęła się moja przygoda z motocyklami, która trwała do 11.04, kiedy to samochód zajechał mi drogę i miałem wypadek. W tej chwili moje życie legło w gruzach, mam problemy z poruszaniem się, a co za tym idzie, z życiem codziennym . Całe życie byłem człowiekiem aktywnie, żyjącym w trybie wiosna/lato motocykl, zima narty i inne sporty. Działałem aktywnie w wiodącej Płockiej grupie motocyklowej, brałem udział w wielu akcjach charytatywnych i zrzutkach dla osób potrzebujących, ogólnie zawsze byłem chętny pomagać i pomagałem. Dzisiaj moje życie odwróciło się o 180 stopni i to ja potrzebuję pomocy, aby móc wykonywać podstawowe czynności, nie mówiąc już o tym, że moja główna pasja życiowa- motocykle, na których jeździłem od 38 lat, pozostaje tylko pięknym wspomnieniem, które trzyma mnie przy życiu.

 

Poznaj pozostałych podopiecznych

Dariusz Biedroń

Nie tak miało wyglądać życie Darka, a jednak los chciał inaczej… Zdiagnozowano u niego guz mózgu, który mimo usunięcia operacyjnego, pozostawił po sobie bolesny ślad.

Dowiedz się więcej »

Hubert Zaborowski

Mam na imię Hubert i 23 kwietnia 2022 roku uległem wypadkowi motocyklowemu, który nieodwracalnie zmienił moje życie… Doznałem wielonarządowego urazu, który skutkował amputacją prawej nogi

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.