Skip links

Tomasz Czaplicki

Tomek to młody mężczyzna, który lubił aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Zawodowo pracował w branży budowlanej, a konkretniej to w wykończeniówce. W wolnym czasie lubi pojechać sobie nad wodę i połowić ryby. Jest również zapalonym grzybiarzem, spędzając czas w lesie efektywnie odpoczywa. Jego oczkiem w głowie i jedną z kilku pasji jest działka, która jest podzielona na strefę rekreacyjną i tak zwaną uprawną. W miesiącach wiosennych i letnich spędza na Niej dużo czasu.

Dzielił czas pomiędzy pracę, a swoje pasje aż do tego feralnego dnia, w którym Tomek jak zwykle spokojnie jechał swoim samochodem. Z naprzeciwka jechał duży samochód, z relacji wynika, że jechało nim łącznie sześć osób, najprawdopodobniej grupa pracowników. Nagle samochód zaczął skręcać wjeżdżając na przeciwległy pas, doprowadzając do zderzenia czołowego. Wypadek był poważny, Tomek w jego wyniku doznał wielu złamań i urazów, najbardziej uszkodzone zostały nogi. Ma liczne śruby i konstrukcje wspierające regeneracje połączeń wewnątrz kończyn dolnych. Obecnie przebywa w domu, ale nie może się już doczekać aż dostanie pozytywną decyzję lekarza o możliwości rozpoczęcia rehabilitacji.

Chce szybko wrócić do sprawności, a przede wszystkim stanąć na własne nogi. Żeby było to możliwe potrzebna będzie intensywna rehabilitacja. Całkowity koszt to 49 200 zł.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Tomasz Czaplicki

Poznaj pozostałych podopiecznych
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.