Skip links

Tomasz Czaplicki

Tomek to młody mężczyzna, który lubił aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Zawodowo pracował w branży budowlanej, a konkretniej to w wykończeniówce. W wolnym czasie lubi pojechać sobie nad wodę i połowić ryby. Jest również zapalonym grzybiarzem, spędzając czas w lesie efektywnie odpoczywa. Jego oczkiem w głowie i jedną z kilku pasji jest działka, która jest podzielona na strefę rekreacyjną i tak zwaną uprawną. W miesiącach wiosennych i letnich spędza na Niej dużo czasu.

Dzielił czas pomiędzy pracę, a swoje pasje aż do tego feralnego dnia, w którym Tomek jak zwykle spokojnie jechał swoim samochodem. Z naprzeciwka jechał duży samochód, z relacji wynika, że jechało nim łącznie sześć osób, najprawdopodobniej grupa pracowników. Nagle samochód zaczął skręcać wjeżdżając na przeciwległy pas, doprowadzając do zderzenia czołowego. Wypadek był poważny, Tomek w jego wyniku doznał wielu złamań i urazów, najbardziej uszkodzone zostały nogi. Ma liczne śruby i konstrukcje wspierające regeneracje połączeń wewnątrz kończyn dolnych. Obecnie przebywa w domu, ale nie może się już doczekać aż dostanie pozytywną decyzję lekarza o możliwości rozpoczęcia rehabilitacji.

Chce szybko wrócić do sprawności, a przede wszystkim stanąć na własne nogi. Żeby było to możliwe potrzebna będzie intensywna rehabilitacja. Całkowity koszt to 49 200 zł.

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.