Skip links

Tetiana Mykytyn

Mam na imię Tetiana i mam 19 lat. Do Polski przyjechałam w 2018 roku żeby polepszyć swoją sytuację życiową i finansową. Zawsze lubiłam wyzwania i byłam osobą bardzo aktywną. Jako nastolatka grałam w piłkę nożną i uwielbiałam taniec. W Polsce pracowałam w różnych firmach, ale tuż przed wypadkiem zatrudniona byłam jako fakturzystka w zakładzie mechanicznym, wykorzystując znajomość języka polskiego i ukraińskiego. W dniu 7 sierpnia 2020 r. uległam ciężkiemu wypadkowi jako pasażerka motocykla. Na skutek doznanych obrażeń amputowano mi prawą nogę na wysokości uda oraz doznałam złamania prawego przedramienia. Kierowca, który prowadził motocykl zginął na miejscu. Pamiętam cały wypadek, kiedy jechaliśmy na drogę wyjechał nam samochód. Kierowca motocykla zaczął hamować ale było już za późno i nie uniknęliśmy zderzenia. Doszło do tragicznego wypadku. Pamiętam jak ktoś paskiem tamował mi krew wypływającą z nogi. Później już tylko szpital.

Zdaję sobie sprawę z tego co się stało. Chciałabym jak najszybciej wrócić do sprawności i podjąć walkę o powrót to samodzielności. Dlatego potrzebuję środki na dalszą rehabilitację oraz protezę. Proszę Was o wsparcie.

 

Poznaj pozostałych podopiecznych

Paweł Makowski

Całe swoje życie zawodowe pracowałem w branży budowlanej. Z zawodu jestem murarzem. Mam cudowną żonę i wspaniałą córeczkę. Staraliśmy się wspólnie spędzać wolny czas na

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.