Tadeusz Jędrasiewicz

Mam na imię Tadeusz, mam 66 lat. Z zawodu jestem brukarzem i gdyby nie zawał i mój stan zdrowia po zawale, zapewne nadal bym pracował w zawodzie. W 2020 roku w wyniku martwicy żył lekarze musieli amputować mi nogę. W tej chwili jestem pod opieką MOPS w Kaliszu. Ciężko jest mi się utrzymać z mojej skromnej emerytury. Chciałbym wyremontować łazienkę i  dostosować ją do potrzeb osoby poruszającej się na wózku, ale nie mam na to środków. Marzę o protezie, dzięki której będą mógł samodzielnie się przemieszczać. Nie mam możliwości finansowych żeby zrealizować swoje potrzeby, dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie.