Skip links

Stanisław Grzybowski

Stasiu to wesoły, rezolutny ośmiolatek. Właśnie skończył pierwszą klasę szkoły podstawowej. Jest drugim najstarszym dzieckiem w rodzinie, ma dwie siostry i dwóch braci. Zdecydowanie wyróżnia się inteligencją i chęcią odkrywania świata. Bardzo dużo czasu spędzał na aktywności poza domem, z początkiem szkoły podstawowej zapisaliśmy go do klubu piłkarskiego, gdzie regularnie i aktywnie trenował z innymi chłopakami. Jest jak żywe srebro, zawsze wszędzie go pełno. To bardzo emocjonalny ośmiolatek, kiedy coś opowiada lub robi to co lubi to można od razu zauważyć ekscytację w całym jego ciele. Staś bardzo chętnie jeździ rowerem. Jego największym marzeniem jest zostanie podróżnikiem i odwiedzenie wszystkich zakątków świata. Regularnie opowiada ciekawostki, w szczególności o zwierzakach. Jest bardzo bystry i spostrzegawczy. Oczywiście jak przystało na chłopca w jego wieku najchętniej grałby w gry, a w szczególności w Minecrafta na serwerach Survivalowych.

Dwunastego czerwca 2023 roku było bardzo ciepło. Stasiu z bratem mieli wielką ochotę na lody. Przechodzili przez jezdnie, jak zawsze, obok domu. W tym momencie wyjechał samochód, kierowca nie zauważył chłopców i ich potrącił. Natychmiast zostali zabrani do szpitala. Obecnie Staś przebywa na intensywnej terapii, gdzie walczy o swoje życie i zdrowie. Doszło do urazu głowy. Wierzymy, że Nasz synek pokaże swoją ogromną chęć życia i do Nas wróci.

Rodzice

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Stanisław Grzybowski

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.