Stanisław Grzybowski

Stasiu to wesoły, rezolutny ośmiolatek. Właśnie skończył pierwszą klasę szkoły podstawowej. Jest drugim najstarszym dzieckiem w rodzinie, ma dwie siostry i dwóch braci. Zdecydowanie wyróżnia się inteligencją i chęcią odkrywania świata. Bardzo dużo czasu spędzał na aktywności poza domem, z początkiem szkoły podstawowej zapisaliśmy go do klubu piłkarskiego, gdzie regularnie i aktywnie trenował z innymi chłopakami. Jest jak żywe srebro, zawsze wszędzie go pełno. To bardzo emocjonalny ośmiolatek, kiedy coś opowiada lub robi to co lubi to można od razu zauważyć ekscytację w całym jego ciele. Staś bardzo chętnie jeździ rowerem. Jego największym marzeniem jest zostanie podróżnikiem i odwiedzenie wszystkich zakątków świata. Regularnie opowiada ciekawostki, w szczególności o zwierzakach. Jest bardzo bystry i spostrzegawczy. Oczywiście jak przystało na chłopca w jego wieku najchętniej grałby w gry, a w szczególności w Minecrafta na serwerach Survivalowych.

Dwunastego czerwca 2023 roku było bardzo ciepło. Stasiu z bratem mieli wielką ochotę na lody. Przechodzili przez jezdnie, jak zawsze, obok domu. W tym momencie wyjechał samochód, kierowca nie zauważył chłopców i ich potrącił. Natychmiast zostali zabrani do szpitala. Obecnie Staś przebywa na intensywnej terapii, gdzie walczy o swoje życie i zdrowie. Doszło do urazu głowy. Wierzymy, że Nasz synek pokaże swoją ogromną chęć życia i do Nas wróci.

z dopiskiem Stanisław Grzybowski

Grzegorz Błaszczyk

Grzesiek pochodzi z Wrocławia, ale mieszka obecnie w Pabianicach. 20 lat temu przyjechał na sześciomiesięczną delegację, podczas której poznał kobietę, która okazała się jego drugą

Waldemar Rożen

Nazywam się Waldemar. W tym roku skończę 54 lata. Mam dorosłego syna, z niepełnosprawnością w stopniu znacznym – trisomia dwudziestego pierwszego chromosomu, czyli zespół Downa.