Stanisław Gałek

Stanisław Gałek to 40-letni mieszkaniec Jelcza – Laskowice. Mąż Małgosi i ukochany tato dwójki uroczych dzieci: dwunastoletniej Wiktorii i trzynastoletniego Igora.

Staszek miał dobre życie. Energię czerpał z natury. Las. Zwierzęta. Moc dawała Staszkowi rodzina.

Staszek kochał swoją pracę – był dekarzem. I to właśnie praca zweryfikowała jego plany i marzenia. W dniu 3 grudnia 2019 roku spadł z dachu. Doznał poważnych obrażeń. Złamanie obojczyka, żeber i łopatki. Uraz rdzenia. Paraplegia.