Sebastian Groszek

Sebastian ma 38 lat. Mimo niepełnosprawności jest ciągle uśmiechnięty (niedowład spastyczny czterokończynowy – stan po porażeniu mózgowym dziecięcym). Porusza się na wózku inwalidzkim. Wymaga systematycznej rehabilitacji ruchowej żeby nie dopuścić do większej niepełnosprawności. Najpilniejszą potrzebą w tej chwili jest zamontowanie w domu podnośnika sufitowego, który umożliwi mamie Sebastiana przenoszenie go z łóżka na wózek, z wózka na łóżko oraz do łazienki (wkładanie i wyjmowanie z wanny) i toalety. Mama Sebastiana opiekuje się nim sama. Niestety ze względu na wiek i częste kontuzje pleców i barków spowodowane dźwiganiem syna, czynności te stają się dla niej coraz bardzo uciążliwe i niebezpieczne dla obojga. Koszt montażu takiego urządzenia wyceniono na ok. 32.000,00 PLN. Niestety przekracza to możliwości finansowe mamy Sebastiana, stąd prośba o wsparcie w sfinansowaniu zakupu niezbędnego sprzętu.