Skip links

Sara Półchłopek

Nasza córeczka urodziła się z mózgowym porażeniem dziecięcym, napięciem mięśniowym lewostronnym i dużym niedosłuchem po prawej stronie. Obawa o dalszą przyszłość nie przyćmiła jednak radości z jej przyjścia na Świat. Od samego początku podjęliśmy walkę o zdrowie Sary.

Niedawno zdecydowałem się wrócić z córką do Polski, aby podjąć skuteczne leczenie. Aktualnie Sara otrzymuje 2 razy do roku ostrzyki botuliną wraz z turnusem rehabilitacyjnym, który jest niezbędny w jej prawidłowym rozwoju. Przed nami jeszcze wiele wyzwań m.in. kosztowna operacja ścięgna Achillesa. Niestety rehabilitacji oraz pomoc medyczna również zaczyna przerastać możliwości finansowe, stąd moja prośba o pomoc i wsparcie zbiórki, której celem jest przed wszystkim lepsza przyszłość dla mojej córki. Sara ma wiele marzeń, które chciałaby spełnić. Uwielbia śpiewać i tańczyć, nie brakuje jej pogody ducha. Niedawno rozpoczęła naukę w Dolnośląskim Specjalistycznym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym i nie wyobraża sobie by w realizacji swoich marzeń mogłaby jej przeszkodzić niepełnosprawność. Dlatego dołożę wszelkich starań by jej w tym pomóc i mam nadzieję, że wspólnymi siłami i z Waszym wsparciem osiągniemy ten cel.

Rafał – tata Sary

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław
16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Sara Półchłopek

Poznaj pozostałych podopiecznych

Paweł Makowski

Całe swoje życie zawodowe pracowałem w branży budowlanej. Z zawodu jestem murarzem. Mam cudowną żonę i wspaniałą córeczkę. Staraliśmy się wspólnie spędzać wolny czas na

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.