Ryszard Józefczyk

Pan Ryszard na początku tego roku wracał z pracy późnym wieczorem. W miejscowości, w której mieszka najprawdopodobniej został potrącony przez samochód ciężarowy i następnie przejechany przez kolejny. Dopiero jeden z kierowców widząc potrąconego człowieka zatrzymał się i zablokował ruch na drodze.

Lekarze walczyli o uratowanie nóg Pana Ryszarda ale niestety lewej nogi nie udało się uratować i konieczna była amputacja na poziomie uda. Druga noga też w chwili obecnej nie jest sprawna i będzie wymagała długiej rehabilitacji.

Pan Ryszard chciałby wrócić do sprawności i swojej pasji jakim jest wędkarstwo oraz pielęgnacja ogrodu.