Skip links

Roman Pasierb

Roman jest człowiekiem o wielu różnorodnych zainteresowaniach. Jego największą pasją są pszczoły, i wszystko co z nimi związane. Zdecydował się założyć własną pasiekę i z pełnym zaangażowaniem stał się pszczelarzem. W wolnych chwilach spędzał czas łowiąc ryby w otoczeniu pięknych zielonych krajobrazów. Wcześniej prowadził nawet swój lombard, ale po pewnym czasie pojawiły się problemy ze zdrowiem. Roman przeszedł udar i zawał. Długo dochodził do siebie i się rehabilitował, w skutek czego musiał zrezygnować z prowadzenia własnej działalności. Zaczął coraz więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu, co sprzyjało rekonwalescencji.

Niestety to nie był koniec zawirowań zdrowotnych, okazało się, że ma cukrzycę. W wyniku powikłań chorobowych pojawiła się stopa cukrzycowa, a na niej rana. Mimo wielu starań nie goiła się, a finalnie w ciągu trzech tygodni konieczne było przeprowadzenie amputacji na wysokości uda. Nowa rzeczywistość jest bardzo trudna i ciężka do zaakceptowania. Ogromnym wsparciem dla Niego jest rodzina. Ma kochającą żonę, dwoje wspaniałych dzieci i wnuki, które są oczkiem w głowie dziadka. Bardzo chciałby zarażać bliskich swoją pasją, ale żeby móc znów pracować w swojej pasiece musi stanąć na nogi. Konieczny będzie zakup protezy, a następnie nauka chodu. Całkowity koszt to 47 300 zł.

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.