Skip links

Robert Kowalski

Pan Robert nie był przygotowany na taki scenariusz, który zafundował mu los. Kochany tata 10-letniego Bartusia, dziadek 7-letniej Małgosi oraz aktywny zawodowo mechanik, musi od teraz mierzyć się z wyzwaniami osoby po amputacji. Doszło do niej w skutek zakażenia nogi, która ponad 20 lat została mocno poturbowana w wypadku motocyklowym. Nic nie wskazywało na to, że po tylu latach amputacja będzie jedyną opcją ratującą jego życie… Pan Robert od tego momentu rozpoczął swoją walkę o powrót do sprawności i codziennej aktywności. Aby osiągnąć ten cel potrzebne jest zebranie środków w wysokości …., które będą przeznaczone na aktywną protezę oraz rehabilitację.  

Amputacja nogi była dla Pana Roberta traumatycznym przeżyciem. Przed operacją angażował się w życie rodziny i realizował swoją pasję do motoryzacji jako mechanik samochodowy. Teraz jest wrakiem człowieka, który codziennie toczy walkę o samego siebie. Całą sytuację mocno przeżył również jego synek, który chce odzyskać swojego dawnego tatę… Dzięki pomocy swojej rodziny oraz rehabilitantów powoli widzi światełko w tunelu jakim jest odzyskanie sprawności i powrót do wcześniejszych aktywności zawodowej – dzięki wsparciu swojego pracodawcy.  

Razem możemy pomóc osiągnąć ten cel. 52500 zł to kwota, która daje szansę na „nowy start” dla Pana Roberta i nadzieję na odzyskanie radości z życia, którą tak brutalnie odebrał mu los. 

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław
16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Robert Kowalski

Poznaj pozostałych podopiecznych

Łukasz Domagała

Łukasz od zawsze był bardzo pracowity i pomocny. Od najmłodszych lat szukał zajęcia i pracy, nie lubił „leniuchować na bezrobociu”. Sumiennie wykonywał swoją pracę. Zawsze

Dowiedz się więcej »

Dariusz Rzeczkowski

Darek to mężczyzna, któremu od zawsze towarzyszyła aktywność fizyczna. Zawodowo przez wiele lat zajmował się sprzedażą nieruchomości, zarówno działek jak i mieszkań. W wolnym czasie

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.