Skip links

Robert Kowalski

Pan Robert nie był przygotowany na taki scenariusz, który zafundował mu los. Kochany tata 10-letniego Bartusia, dziadek 7-letniej Małgosi oraz aktywny zawodowo mechanik, musi od teraz mierzyć się z wyzwaniami osoby po amputacji. Doszło do niej w skutek zakażenia nogi, która ponad 20 lat została mocno poturbowana w wypadku motocyklowym. Nic nie wskazywało na to, że po tylu latach amputacja będzie jedyną opcją ratującą jego życie… Pan Robert od tego momentu rozpoczął swoją walkę o powrót do sprawności i codziennej aktywności. Aby osiągnąć ten cel potrzebne jest zebranie środków w wysokości …., które będą przeznaczone na aktywną protezę oraz rehabilitację.  

Amputacja nogi była dla Pana Roberta traumatycznym przeżyciem. Przed operacją angażował się w życie rodziny i realizował swoją pasję do motoryzacji jako mechanik samochodowy. Teraz jest wrakiem człowieka, który codziennie toczy walkę o samego siebie. Całą sytuację mocno przeżył również jego synek, który chce odzyskać swojego dawnego tatę… Dzięki pomocy swojej rodziny oraz rehabilitantów powoli widzi światełko w tunelu jakim jest odzyskanie sprawności i powrót do wcześniejszych aktywności zawodowej – dzięki wsparciu swojego pracodawcy.  

Razem możemy pomóc osiągnąć ten cel. 52500 zł to kwota, która daje szansę na „nowy start” dla Pana Roberta i nadzieję na odzyskanie radości z życia, którą tak brutalnie odebrał mu los. 

Poznaj pozostałych podopiecznych

Maria Skowronek

Mam 69 lat. Mój zawód wyuczony to ekonomista po Liceum Ekonomicznym, ukończyłam też Studium Katechetyczne. Z zamiłowania jestem organistką i gram w Kościele. W okresie

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.