Robert Ciszek

Mam na imię Robert. Wraz z żoną i synem mieszkam we wsi Jaszkowa Dolna na dolnym śląsku. Pracuję w dużej korporacji jako dyspozytor materiałowy. Interesuję się motoryzacją i majsterkowaniem. W lutym zeszłego roku pojawił się mały guz na moim czole. W kwietniu miałem operację zatok. Po operacji guz zaczął bardzo szybko rosnąć, bolała mnie głowa i oczodół. Po tomografii komputerowej stwierdzono ubytek w kości czoła o średnicy 3 cm. 15 czerwca w  Szpitalu Wojskowym we Wrocławiu usunięto mi tego guza. Guz już naciekał na oponę twardą. W lipcu dostałem wynik badania histopatologicznego. Był to nowotwór złośliwy – płaskonabłonkowy w fazie transformacji z brodawczaka odwróconego. Jednak rokowania były dobre. Dlatego zaproponowano mi uzupełnienie ubytku w czole implantem indywidualnym. Operacja odbyła się 3 września 2020r. Po ok. 2 miesiącach implant się przemieścił. 17 lutego 2021r. wykonano ponownie operację implantu stosując inną metodę mocowania. Po 3 tygodniach implant również się przemieścił. 8 kwietnia br. pojechałem na konsultację do profesora, który stwierdził, że dla niego rekonstrukcja mojego czoła to nie problem ponieważ wykonywał już bardziej rozległe rekonstrukcje. Niestety NFZ nie refunduje tego typu implantów. Przedstawiono mi wstępny kosztorys. Koszt takiego implantu to 70-80 tyś. Nie posiadam takich oszczędności. Obecnie korzystam ze świadczenia rehabilitacyjnego, a w październiku stracę wszelkie dochody jeżeli całkowicie nie wyzdrowieję. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc w zebraniu pieniędzy na operację która pozwoli mi na powrót do normalnego, spokojnego życia.