Skip links

Rafał Karwasz

Mam na imię Rafał. Zawsze staram się być pozytywny i pogodny, mimo różnych sytuacji życiowych. Jestem raczej typem wesołego człowieka, dużo żartuję i mam dystans do siebie i wszystkiego co mnie otacza. Zawodowo kieruję pojazdami. Natomiast nie takimi mało gabarytowymi, ale tymi znacznie większymi. Jeżdżę po całej Europie, zwiedzając przy okazji różne piękne zakątki. Z racji siedzącej pracy staram się aktywnie spędzać wolny czas, uprawiając sport, a w szczególności uwielbiam pływać. Jestem szczęściarzem, ponieważ mam przy sobie wspaniałą kobietę, która jest ze mną na dobre i na złe. Zawsze możemy na siebie liczyć, jesteśmy dla siebie wsparciem.

W listopadzie 2023 roku mój świat się zawalił. Trafiłem do szpitala z pozornie błahą dolegliwością – pęcherzem na palcu u jednej ze stóp. Po przeprowadzeniu szeregu badań dowiedziałem się, że mam cukrzycę. Ten pęcherz był związany z rozwijającą się stopą cukrzycową. Rana się rozrastała, aż finalnie dwa dni przed nocą sylwestrową lekarze podjęli decyzje o amputacji kończyny dolnej na wysokości podudzia. Obecnie jestem w domu i codziennie walczę z trudno gojącą się raną po amputacji. Już teraz wydaję bardzo dużo pieniędzy na specjalistyczne opatrunki i prywatne wizyty u specjalistów. Bardzo chciałbym już stanąć na nogi, ale wiem, że ten proces trochę potrwa. Moim marzeniem jest bycie samodzielnym. Nieważne, że na sztucznej nodze. Dlatego proszę o wsparcie w zakupie protezy i realizacji specjalistycznej rehabilitacji.

Dziękuję

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Rafał Karwasz

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.