Patryk Skonieczny

Patryk skończył Logistykę w szkole średniej, pracował jako magazynier w Amazonie, ale nie była to praca stała, jeśli był potrzebny, to był zatrudniany. Po wielu próbach udało mu się zmienić firmę, zatrudnił się w hurtowni motoryzacyjnej, gdzie z zadowoleniem się realizował i odnajdywał się w ekipie firmy, miał plany na przyszłość. Jako logistyk miał ciągoty do kółek, lubił jeździć na deskorolce, na rowerze oraz samochodem. Nie układało mu się w sprawach sercowych, co bardzo go dołowało. W wolnym czasie z zamiłowaniem ogląda filmy historyczne, stara się być na bieżąco z nowościami. Jest wielkim fanem gier komputerowych. Śledzi z zamiłowaniem rozgrywki piłki nożnej a w szczególności ulubionej łódzkiej drużyny ŁKS. Patryk to osoba o zdecydowanej sile charakteru, jeżeli ktoś próbuje mu coś narzucić, to zdecydowanie zrobi na przekór. Ostatnie trzy miesiące były dla niego bardzo trudne, pojawiło się wiele różnych zawirowań. Niestety wszystko przerwał wypadek.

Pierwszego lipca doszło do poważnego urazu rdzenia kręgowego w odcinku lędźwiowym. Natychmiast trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. Po przeprowadzeniu badań okazało się, że rdzeń jednak jest przerwany. Patryk ma paraliż kończyn dolnych. Obecnie nadal przebywa w szpitalu, gdzie powoli dochodzi do siebie po tym traumatycznym zdarzeniu. Będzie potrzebował intensywnej i kosztownej rehabilitacji, żeby wrócić do sprawności na wózku i nauczyć się funkcjonować w nowej rzeczywistości. Jest młodym mężczyzną, pokażmy, że życie toczy się dalej i przy Naszym wsparciu i dużych sercach znowu będzie cieszył się każdym dniem.

z dopiskiem Patryk Skonieczny

Justyna Stępień

Mam na imię Justyna. Przez ostatnie lata pracowałam jako doradca klienta. Mieszkałam z moją ukochaną babcią. Niestety przyszedł moment, w którym babcia zaczęła podupadać na

Ryszard Koper