Oliwia Sołtysiak

Mam na imię Oliwia. Mam 14 lat i chodzę do 7 klasy podstawowej. Do tej pory byłam szczęśliwą nastolatką i prowadziłam aktywny tryb życia. Trenowałam piłkę nożną, intensywną akrobatykę i uwielbiałam moje lekcje tańca hip-hopu. W wolnym czasie spotykałam się z przyjaciółmi, a także lubiłam czas spędzany w gronie najbliższej rodziny. Niestety jeden dzień przekreślił całe moje życie, plany i marzenia.

Gdy postawiono mi diagnozę ostrej białaczki limfoblastycznej typu T, świat wywrócił się do góry nogami. Jednak dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół zrozumiałam, że trzeba walczyć i wygrać z chorobą. Mam jeszcze sporo do zrealizowania w swoim życiu.

Najważniejsze na dzień dzisiejszy to pokonać chorobę i odzyskać dawne życie i radość, którą w sobie miałam.

Maciej Wyrwas

Maciek to młody mężczyzna szukający swojej życiowej drogi. Zawodowo pracował na różnego rodzaju budowach w Polsce, a niedawno zdecydował się zmienić profil na prace wysokościowe

Andrzej Sroka

Andrzej jest człowiekiem niesamowicie sumiennym i pracowitym. Skończył szkołę zawodową, w trakcie której podjął praktyki w Wojskowych Zakładach Motoryzacyjnych S.A. w Poznaniu. W tych zakładach