Skip links

Oliwia Sołtysiak

Mam na imię Oliwia. Mam 14 lat i chodzę do 7 klasy podstawowej. Do tej pory byłam szczęśliwą nastolatką i prowadziłam aktywny tryb życia. Trenowałam piłkę nożną, intensywną akrobatykę i uwielbiałam moje lekcje tańca hip-hopu. W wolnym czasie spotykałam się z przyjaciółmi, a także lubiłam czas spędzany w gronie najbliższej rodziny. Niestety jeden dzień przekreślił całe moje życie, plany i marzenia.

Gdy postawiono mi diagnozę ostrej białaczki limfoblastycznej typu T, świat wywrócił się do góry nogami. Jednak dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół zrozumiałam, że trzeba walczyć i wygrać z chorobą. Mam jeszcze sporo do zrealizowania w swoim życiu.

Najważniejsze na dzień dzisiejszy to pokonać chorobę i odzyskać dawne życie i radość, którą w sobie miałam.

 

Poznaj pozostałych podopiecznych

Dariusz Biedroń

Nie tak miało wyglądać życie Darka, a jednak los chciał inaczej… Zdiagnozowano u niego guz mózgu, który mimo usunięcia operacyjnego, pozostawił po sobie bolesny ślad.

Dowiedz się więcej »

Hubert Zaborowski

Mam na imię Hubert i 23 kwietnia 2022 roku uległem wypadkowi motocyklowemu, który nieodwracalnie zmienił moje życie… Doznałem wielonarządowego urazu, który skutkował amputacją prawej nogi

Dowiedz się więcej »

Paweł Besbir

Mam na imię Paweł i mam 44 lata. Choruję na rzadką chorobę genetyczną skóry (porokeratosis mibelli). Urodziłem się zdrowy. Piękny chłopiec ze śniadą karnacją i

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.