Skip links

Michał Kaczmarczyk

Mój mąż Michał uległ wypadkowi komunikacyjnemu w czerwcu 2022 roku. Niestety moment nieuwagi innego kierowcy spowodował, że życie Michała było zagrożone…  

Mąż przeszedł już kilka operacji, które pozwoliły ustabilizować jego stan, niestety z powodu urazu wielonarządowego, wciąż wymaga specjalistycznej opieki oraz kompleksowej rehabilitacji.  

Szansą na jego powrót do domu jest intensywna rehabilitacja w nowoczesnym ośrodku, który zapewni Michałowi zindywidualizowaną terapię. Niestety wiąże się to z ogromnymi kosztami, których sami nie jesteśmy w stanie pokryć, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie zbiórki.  

Każda zebrana złotówka zwiększa szanse na szybszy powrót do zdrowia Michała, który przed wypadkiem sam, jako honorowy dawca krwi, pomagał innym. Teraz on potrzebuje pomocy!  

Żona 

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław
16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Michał Kaczmarczyk

Poznaj pozostałych podopiecznych

Emilka Foltys

Emilia to wesoła, pogodna pięciomiesięczna dziewczynka. Ma starszą siostrę, która już nie może się doczekać aż mała podrośnie. Ciąża przebiegała bez najmniejszych problemów, spokojnie czekaliśmy

Dowiedz się więcej »

Jerzy Zdunek

Jerzy to bardzo aktywny mężczyzna, który od pięciu lat jest na emeryturze. Z wykształcenia jest inżynierem i w tym zawodzie pracował całe swoje życie zawodowe.

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.