Skip links

Marzena Korcz

Widok cierpiącej Mamy i nasza bezradność, zostanie w pamięci na długie lata… To miał być zwykły dzień, a skończył się poważną operacją dyskopatii odcinka szyjnego kręgosłupa. Mama obudziła się z powodu przeszywającego bólu całego ciała. Nie byliśmy w stanie jej pomóc, a jedynym rozwiązaniem było wezwanie karetki pogotowia… W wyniku tego zdarzenia Mama przeszła poważną operację, która niestety musiała być powtórzona kilkanaście dni później. Czasu jednak nie udało się cofnąć, a uraz rdzenia był na tyle duży, że doprowadził do kurczowego porażenia czterokończynowego oraz zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego. Od tamtej pory wspólnymi siłami walczymy o jej powrót do sprawności. Dzięki wsparciu dobrych ludzi, Mama miała możliwość przebywania na 3-miesięcznej rehabilitacji w prywatnym ośrodku. Pod okiem specjalistów i z wykorzystaniem najlepszego sprzętu, kończyny górne zaczęły reagować i wykonywać podstawowe ruchy. Potrafi również przekręcić ciało na bok. Z perspektywy czasu to ogromny sukces i wierzymy, ze dalsza rehabilitacja może przynieść pożądany efekt.

Miesięczny koszt leczenia w najnowocześniejszym ośrodku w Polsce wynosi prawie 24 000 zł. Do tego dochodzi zakup leków oraz zastrzyków, który nie są refundowany… Łączny koszt to około 157.500 zł. Kiedy jednak w grę wchodzi zdrowie bliskiej osoby – cena nie gra roli. Wie o tym każdy, kto znalazł się w takiej sytuacji. Przed Mamą jeszcze długa droga i wiele godzin pracy z fizjoterapeutą, a my jako rodzina i przyjaciele możemy ją w tym tylko wspierać i stworzyć jej jak najlepsze warunki powrotu do sprawności pod okiem specjalistów. Dlatego prosimy Was o pomoc, by w tym trudnym czasie suma drobnych gestów zamieniła się w realne wsparcie. Dziękujemy każdemu komu nie jest obojętny los naszej Mamy.

Rodzina

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław
16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Marzena Korcz

Poznaj pozostałych podopiecznych

Emilka Foltys

Emilia to wesoła, pogodna pięciomiesięczna dziewczynka. Ma starszą siostrę, która już nie może się doczekać aż mała podrośnie. Ciąża przebiegała bez najmniejszych problemów, spokojnie czekaliśmy

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.