Skip links

Martin Walczak

Ceniony, zaangażowany psychoterapeuta. Prowadząc terapie indywidualne, szkolenia, pomógł setkom osób w odnalezieniu sensu i radości życia. W ostatnim czasie pracował po kilkanaście godzin dziennie, oddany pacjentom w dobie, w której wielu z Nas z trudem radzi sobie ze skalą napotykanych problemów. Od wielu lat aktywnie jeździ na rowerze po całej Polsce jednocześnie fotografując nie tylko przyrodę, ale przede wszystkim przestrzeń miejską, poszukując i odkrywając tam to, co dla przypadkowego przechodnia mogłoby być brzydkie, a dla niego jest historią wartą zgłębienia i odnalezienia w niej piękna. W trudniejszych chwilach ma zwyczaj dawania upustu swojej wrażliwości pisząc wiersze. W ostatnim tygodniu stycznia 2023 roku przeszedł niedokrwienny udar. Życie uratowała Mu jego 16 letnia córka. Konsekwencją udaru jest jednak paraliż prawej strony ciała i afazja. Martin ma bardzo silną wolę powrotu do normalnego życia. Rozpoczął rehabilitację ruchową oraz pracę z logopedą. Codziennie robi postępy i odnajduje dla siebie na nowo parę słów.

Teraz to wyścig z czasem, ponieważ jedynie zapewnienie ciągłości odpowiednio intensywnej rehabilitacji, której całkowity koszt wynosi 84 000 zł daje szanse na powrót do zdrowia i sprawności. Może mają Państwo możliwość wpłacenia jakiejkolwiek kwoty? Ten wspaniały gest uratuje nie tylko zdrowie Martinowi, ale również umożliwi jemu powrót do ludzi potrzebujących Jego pomocy. Determinacja Martina daje nadzieję, że po otrzymaniu od nas wszystkich odpowiedniego wsparcia, wróci do aktywnego życia oraz będzie nadal mógł dzielić się z nami swoimi umiejętnościami terapeutycznymi i wrażliwością artysty.

Wspierająca Rodzina

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.