Skip links

Mariusz Ziemniak

Mariusz, dla przyjaciół Maniuś to bardzo pracowity i zadowolony z życia mężczyzna. Przede wszystkim oddany mąż, najlepszy tata i ukochany dziadek. Zawsze był bardzo towarzyską osobą, wśród ludzi czuł się jak ryba w wodzie. Przez całe swoje życie poświęcał się dla rodziny. Zawsze z zaangażowaniem wykonywał wszystkie powierzone mu prace. Przed wypadkiem był pozytywnie nastawiony do życia, bardzo pomocny dla drugiego człowieka. Lubił spędzać czas na świeżym powietrzu. Jego pasją były wycieczki górskie i czas spędzany z rodziną. Był złotą rączką w domu. Zawodowo podróżował po całej Polsce i świecie wraz ze swoją maszyną- kruszarką, którą pracował na co dzień.

Pod koniec stycznia 2023 roku Mariusz uległ wypadkowi w pracy, w wyniku czego amputowano mu prawe podudzie. Mężczyzna bardzo dzielnie znosi kolejne operacje, które niestety są ogromnie bolesne. Ból jest ogromny, nowa rzeczywistość trudna do zaakceptowania, a wizja przyszłości rodzi wiele niewiadomych. Sytuacja dynamicznie się zmienia. Minie jeszcze trochę czasu zanim Maniuś będzie mógł zacząć rehabilitację i protezowanie, ale już wiemy, że sami nie damy sobie rady z wydatkami. Całkowity koszt leczenia wynosi 63 000 zł. Mimo wszystko nie poddaje się, ćwiczy i wierzy, że niedługo znów będzie mógł spełniać swoje plany i marzenia. Chciałby wrócić do pracy którą lubił i która dawała mu satysfakcję. Marzy o wycieczkach i wspólnej zabawie z wnuczkiem, który na niego czeka. Prosimy o wsparcie dla Naszego Mariusza.

Rodzina

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.