Skip links

Mariusz Chodyra

Mariusz Chodyra to 58-letni mieszkaniec miejscowości Otwock w województwie mazowieckim. Żołnierz Wojska Polskiego i funkcjonariusz państwowy z 30-letnim stażem. Od zawsze jego pasją było gotowanie. Robił to z sercem. Uwielbiał wymyślać i  zmieniać przepisy. Często eksperymentował co sprawiało mu ogromną radość. Jego największym atutem, zaraz po wielkim sercu, było poczucie humoru. Dusza towarzystwa. Zawsze z uśmiechem na buzi, miał taki dar, że ten uśmiech wyzwalał u innych. Wysportowany. Zdrowy. Zaangażowany w życie rodzinne i zawodowe. Żył jak każdy z nas. Spełniał marzenia i realizował cele. W kwietniu Mariusz zachorował – COVID-19…bardzo ciężki przebieg choroby…w efekcie finalnym udar…którego skutki są tragiczne…zajęta cała lewa półkula mózgu…Mariusz od 25 kwietnia 2021 roku przebywa w szpitalu… Świat naszej rodziny się rozsypał… Lekarze przygotowywali nas na najgorsze. Tato jest jednak bardzo silny. Powoli małymi kroczkami wychodzi z najgorszego. Wierzymy głęboko, ze tacie uda się wyjść na prostą, niestety do tego potrzebna jest ciężka, długa rehabilitacja, która mamy nadzieję pomoże tacie zacząć wracać do zdrowia, sprawności, samodzielności, a przede wszystkim do dzieci, wnuków i wszystkich, którzy na niego czekają.
Kochające dzieci
Córka Iza i syn Sebastian

 

Poznaj pozostałych podopiecznych

Dariusz Biedroń

Nie tak miało wyglądać życie Darka, a jednak los chciał inaczej… Zdiagnozowano u niego guz mózgu, który mimo usunięcia operacyjnego, pozostawił po sobie bolesny ślad.

Dowiedz się więcej »

Hubert Zaborowski

Mam na imię Hubert i 23 kwietnia 2022 roku uległem wypadkowi motocyklowemu, który nieodwracalnie zmienił moje życie… Doznałem wielonarządowego urazu, który skutkował amputacją prawej nogi

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.