Skip links

Maria Skolarczyk

Od dziecka moją pasją była, jest i będzie sztuka. Skończyłam Edukację Artystyczną w Zakresie Sztuk Plastycznych. Cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Łączę różne techniki z precyzją i zaangażowaniem. Lubię tworzyć spontanicznie i z dozą fantazji. Jeżeli możliwości zdrowotne i czas na to pozwalają to maluję, tworzę np. dekoracje i kartki okolicznościowe. Często uczę się nowych technik manualnych i wykorzystuję różne narzędzia plastyczne. Obecnie uczestniczę w projekcie aktywizacji zawodowej dla osób z niepełnosprawnością i szukam możliwości pracy zdalnej, bo ze względu na mój stan zdrowia to obecnie jedyna forma zatrudnienia, którą mogę podjąć.

Od 2010 roku poruszam się na wózku. Dążę do tego, żeby być osobą samodzielną i niezależną. W 2022 roku byłam w szpitalu psychiatrycznym, w którym pojawiły się poważne odleżyny. Od stycznia regularnie, prywatnie je leczę, ale przy mojej sytuacji zdrowotno-materialnej brakuje mi środków. Potrzebuję również specjalistycznego sprzętu, który jest obecnie niezbędny do codziennej rehabilitacji, dzięki której będę bardziej sprawna i niezależna. Będę wdzięczna za każde wsparcie.

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Maria Skolarczyk

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.