Marek Maceła

Pan Marek od 7 lat choruje na cukrzycę. Niestety w pewnym momencie była konieczna amputacja nogi. Dodatkowo, bardzo bolały go nerki, związku z tym został przewieziony na oddział nefrologii. Nadal jest diagnozowany.

Pan Marek bardzo chciałby znowu stanąć na nogi. Niestety koszt protezy przekracza możliwości finansowe Pana Marka.

z dopiskiem Marek Maceła

Rafał Chudoba

Mężczyzna, który docenia małe rzeczy. Ma wspaniałą żonę i rosnącego jak na drożdżach synka. Lubią spędzać razem czas w aktywny sposób. Organizują wspólnie wiele wycieczek,

Adrian Tyszka