Marek Maceła

Pan Marek od 7 lat choruje na cukrzycę. Niestety w pewnym momencie była konieczna amputacja nogi. Dodatkowo, bardzo bolały go nerki, związku z tym został przewieziony na oddział nefrologii. Nadal jest diagnozowany.

Pan Marek bardzo chciałby znowu stanąć na nogi. Niestety koszt protezy przekracza możliwości finansowe Pana Marka.

z dopiskiem Marek Maceła

Jan Długosz

Janek ma ogromny dystans do siebie i świata. Lubi otaczać się ludźmi, rozmawiać, żartować. Skończył szkołę zawodową o profilu kolejowym. Następnie przez wiele lat pracował

Rafał Chudoba