Marek Maceła

Pan Marek od 7 lat choruje na cukrzycę. Niestety w pewnym momencie była konieczna amputacja nogi. Dodatkowo, bardzo bolały go nerki, związku z tym został przewieziony na oddział nefrologii. Nadal jest diagnozowany.

Pan Marek bardzo chciałby znowu stanąć na nogi. Niestety koszt protezy przekracza możliwości finansowe Pana Marka.

z dopiskiem Marek Maceła

Grzegorz Błaszczyk

Grzesiek pochodzi z Wrocławia, ale mieszka obecnie w Pabianicach. 20 lat temu przyjechał na sześciomiesięczną delegację, podczas której poznał kobietę, która okazała się jego drugą

Waldemar Rożen

Nazywam się Waldemar. W tym roku skończę 54 lata. Mam dorosłego syna, z niepełnosprawnością w stopniu znacznym – trisomia dwudziestego pierwszego chromosomu, czyli zespół Downa.