Marek Krawczyk

Marek mieszka wraz ze swoją wspaniałą żoną, córką oraz psem w Jastrzębiu-Zdroju. Pracuje na kolei jako maszynista. Są tygodnie, gdy cały czas jest w trasie. Praca to jego pasja. Gdy wracał każdą wolną chwilę spędzał ze swoimi dziewczynami zabierając je na wycieczki, do kina, na koncerty, do kawiarni. Rodzina była i jest dla niego zawsze na pierwszym miejscu.

Marek to człowiek, na którego zawsze można liczyć. Każdy kto potrzebuje pomocy otrzyma jego “pomocną dłoń”. W te wakacje pojechali do Chorwacji. Początkowe piękne widoki i wspaniała zabawa. Pewnego dnia, gdy poszli nad wodę wydarzył się ten jeden, jedyny nieprzemyślany skok do wody, który zmienił życie Marka o 180 stopni. W wyniku nieszczęśliwego wypadku doszło do złamania kręgosłupa i urazu rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym.

W Chorwacji przeszedł skomplikowaną operację. Po niespełna trzech tygodniach został przetransportowany do Polski. Przebywa obecnie w szpitalu Krakowie. Czeka go długa, intensywna i kosztowna rehabilitacja. Rodzina i przyjaciele czekają na powrót Marka do domu najmocniej prosząc o wsparcie. Niech dobro wróci do Was ze zdwojoną siłą!

z dopiskiem Marek Krawczyk

Adam Adamczak

Mam na imię Adam. Od 2010 roku pracuję jako zawodowy kierowca ciężarówki w transporcie międzynarodowym. Jestem szczęśliwym mężem, tatą trójki dzieci i dziadkiem ukochanej wnusi.

Dariusz Greszta

Dariusz to przede wszystkim człowiek o wielkim sercu. Nigdy nie był obojętny na cierpienie innych. Pomoc również niósł zwierzętom, jednym z naszych domowników jest Pyzdra