Skip links

Marek Iwanowski

Marek to człowiek wielu pasji, od kilkunastu lat pracujący w Radiu Gdańsk. Studia na kierunku inżynierii dźwięku ukończył na Politechnice Gdańskiej. Związany z dźwiękiem w wielu obszarach. W życiu zawodowym niezwykle ambitny i konsekwentny, podejmujący się zadań z ogromną pasją. Zawsze mocno osadzony w kulturze, gdyż muzyka, film, książka czy teatr wypełniały mu każdy dzień.

Zafascynowany kulturą Japonii, od niedawna zaczął uprawiać kyudo – łucznictwo ceremonialne, wywodzące się z tradycji samurajskich, łączące w sobie elementy walki i opanowania. Jedną z wielu jego pasji jest żeglarstwo, od zawsze był związany ze środowiskiem żeglarskim. Lubi żeglować na małych, jak i większych akwenach.

Podczas tegorocznych wakacji był na zagranicznym rejsie. Niestety dokładnie 7 lipca 2023 roku wydarzył się wypadek na jachcie, podczas którego Marek został poszkodowany. W wyniku zdarzenia doszło do urazu rdzenia kręgowego na poziomie szyjnym. Obecnie przebywa w polskim szpitalu, najbliżsi są dla niego ogromnym wsparciem w nowej codzienności. Po zakończeniu leczenia szpitalnego będzie potrzebował specjalistycznej, długotrwałej rehabilitacji. Pomóżmy Markowi w powrocie do sprawności, by mógł dalej cieszyć się życiem i realizować kolejne projekty zarówno zawodowe, jak i prywatne. Twoja pomoc może mu to umożliwić! Każda złotówka ma znaczenie.

Dziękujemy

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Marek Iwanowski

Poznaj pozostałych podopiecznych

Emilka Foltys

Emilia to wesoła, pogodna pięciomiesięczna dziewczynka. Ma starszą siostrę, która już nie może się doczekać aż mała podrośnie. Ciąża przebiegała bez najmniejszych problemów, spokojnie czekaliśmy

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.