Skip links

Marcin Lenart

Nocna zmiana w pracy i rutynowe działania, nie zapowiadały tragedii, jaka miała się wydarzyć. Błąd ludzi i wózek widłowy, który mnie przygniótł moją nogę, spowodował, że tą noc spędziłem na intensywnej terapii. Lekarze widząc stan mojej nogi, podjęli decyzję o amputacji i tak w jednym momencie moje życie zmieniło się o 180 stopni. Rozpocząłem walkę o powrót do sprawności i samodzielności dla siebie i mojej rodziny. Szansą dla mnie na ponowne chodzenie i niezależność jest proteza oraz intensywna rehabilitacja, której koszt wynosi około 178500 zł. Sam nie jestem w stanie uzbierać takiej kwoty, dlatego proszę o wasze wsparcie.

Nieszczęśliwy wypadek w pracy odebrał mi moją „odskocznię” od codzienności. Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat i trudno pogodzić się z aktualną sytuacją… Tym bardziej, że w domu mam dwie żywiołowe córeczki (7-letniej Kingi oraz prawie 2-letniej Martynki), które były przyzwyczajone do naszych rowerowych wycieczek czy spacerów. Teraz jedyną szansą na odzyskanie namiastki dawnego życia jest zakup protezy oraz rehabilitacja. Wiem, że mimo kryzysu i wiary w powrót do dawnej sprawności, przezwyciężę tę barierę. Chcę być wsparciem dla mojej żony i dorastających córek, dlatego zrobię wszystko co w mojej mocy by wykorzystać szansę jaką mogę otrzymać od dobrych ludzi wspierających tę zbiórkę.

Będę ogromnie wdzięczny, jeśli wspólnymi siłami uda się osiągnąć cel jakim jest ponowne chodzenie, a nawet powrót do aktywności fizycznej. To część mojego życia, z której nie chce rezygnować. Mam też nie lada wyzwanie, ponieważ Martynka (1,5 roczna córeczka) coraz lepiej chodzi i chcę jej dorównać, aby miała we mnie równego partnera do zabaw.

Z góry dziękuję za pomoc.

Marcin

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adam Uchacz

Mam na imię Adam, do osiągnięcia wieku emerytalnego brakuje mi tylko dwóch lat. Zawodowo od wielu lat pracuję w wojsku jako pracownik administracyjny. Zajmuję się

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.