Skip links

Maja Matusiak

Maja to młoda 22 letnia wspaniała, skromna, silna, zawsze uśmiechnięta dziewczyna, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Kochająca córka, wnuczka, siostra i przyjaciółka. Osoba, która nigdy nie przestaje marzyć, zawsze „chwyta dzień” i cieszy się małymi rzeczami. Wdzięczna za to, gdzie się znajduje i jacy ludzie ją otaczają. Osoba ,która zaraża uśmiechem.

Studentka czwartego roku Fizjoterapii, sędzia piłkarski – wkłada w to całe serducho, miłośniczka gór-kocha góry. Na szlakach czuje się jak ryba w wodzie, bo jak mówi tam „ładuje baterie”. Największym skarbem jest dla niej siostra Miśka, a najwierniejszym przyjacielem jej kot Śniegus.

Aktywna fizycznie -uwielbia: narty, rower, rolki, ściankę wspinaczkową, skoki ze spadochronem, wspinaczkę górską, piłkę nożną, snowboard. Każda nowa aktywność to dla niej kolejne doświadczenie.

Jej motto to: „Pasja, pasja trzeba mieć pasję …przetrwa ten, kto stworzył swój świat”. Bardzo ceni sobie przyjaźń .Ma wokół siebie wiele przyjaznych osób.

Jednak w jednej chwili wszystko posypało się jak domek z kart- plany, marzenia przerodziły się w walkę o życie i powrót do normalności. Do nieszczęśliwego wypadku doszło 21 sierpnia 2023 r. Maja doznała ciężkiego urazu głowy, trafiła w stanie krytycznym do szpitala, przeszła operację ratującą życie. Przez kilka tygodni leżała na OIOM-ie. Od września przebywa w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie jest w trakcie długiego i kosztownego procesu rehabilitacyjnego. Codziennie walczy o powrót do pełni zdrowia. Nie poddaje się jest Naszą Wielką Wojowniczką .

Maja zawsze pomagała innym jak tylko umiała, teraz sama potrzebuje ludzi dobrego serca, aby pomogli powrócić jej do pełni zdrowia, gdyż ma przed sobą jeszcze całe życie i wiele marzeń do spełnienia. Zwracamy się do Was z wielką prośbą o wsparcie finansowe w tej trudnej dla nas sytuacji.

Dziękujemy,
Kochający Rodzice

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Maja Matusiak

Poznaj pozostałych podopiecznych
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.