Magdalena Paplińska

Magda to niesamowita kobieta, pełna życia i energii. Jest matką dwójki wspaniałych dzieci – siedmioletniego Bartka i czteroletniej Gabrysi, którym poświęcała całą swoją uwagę i czas. Uwielbia spędzać z nimi czas na placu zabaw, lub na długich spacerach, a także zawsze dba o to, żeby czuli się bezpieczni i kochani, czyli to czego każde dziecko potrzebuje najbardziej.

Magdalena jest także niesamowitą przyjaciółką i partnerką. Lubi spotykać się ze swoimi znajomymi i rodziną, aby porozmawiać i cieszyć się wspólnymi chwilami. Ma w sobie niesamowitą kreatywność, co objawia się w jej pasji do makijażu, którym często stroi swoje koleżanki przed ważnymi wydarzeniami.

Nasz świat runął jak domek z kart, Magda, teraz zmaga się z ciężką chorobą. Zdiagnozowano polineuropatie i boreliozę, która wymaga kosztownej rehabilitacji, której całkowity koszt wynosi 105 000 zł. To ciężkie doświadczenie nie tylko wpłynęło na jej zdrowie, ale również na życie jej bliskich.

Magdalena tęskni za swoimi dziećmi, partnerem, rodzicami i koleżankami, którzy są bardzo zaniepokojeni jej stanem zdrowia. Twoja pomoc może pomóc Magdzie w powrocie do zdrowia i do rodziny, za którą tak bardzo tęskni. Twoja darowizna może być kluczowa dla jej rehabilitacji i pozwoli jej na szybszy powrót do codziennego życia, które uwielbiała dzielić ze swoimi bliskimi.

Kochająca Rodzina

z dopiskiem Magdalena Paplińska

Justyna Stępień

Mam na imię Justyna. Przez ostatnie lata pracowałam jako doradca klienta. Mieszkałam z moją ukochaną babcią. Niestety przyszedł moment, w którym babcia zaczęła podupadać na