Skip links

Maciej Zimoch

Mam na imię Maciej, mam 58 lat. W sierpniu ubiegłego roku amputowano mi lewą nogę. Od tej pory jestem zależny od innych. Mieszkam na pierwszym piętrze w bloku bez windy. Kiedy chcę wyjść z domu muszę prosić sąsiadów o pomoc. Staram się nie nadużywać życzliwości i dlatego większość czasu spędzam w czterech ścianach. Boli mnie to, że nie mogę sam decydować o sobie… Kiedyś kochałem sport i książki, z czego tylko książki dają mi dziś radość. Chciałbym znów wrócić do aktywnego życia i do samodzielności. Nie sądziłem, że kiedyś to powiem, ale tęsknię nawet za obowiązkami domowym, których teraz, kiedy poruszam się na wózku, nie mogę wykonywać. Pozwalam sobie zwrócić się o pomoc w sfinansowaniu zakupu protezy, dzięki której będę mógł wrócić do normalnego życia i do sportu. Nie chcę do końca życia tkwić w czterech ścianach wiedząc, że mam szansę na bycie sprawnym, niezależnym człowiekiem. Mogę to osiągnąć tylko dzięki wsparciu dobrych ludzi.

 

Poznaj pozostałych podopiecznych

Dariusz Biedroń

Nie tak miało wyglądać życie Darka, a jednak los chciał inaczej… Zdiagnozowano u niego guz mózgu, który mimo usunięcia operacyjnego, pozostawił po sobie bolesny ślad.

Dowiedz się więcej »

Hubert Zaborowski

Mam na imię Hubert i 23 kwietnia 2022 roku uległem wypadkowi motocyklowemu, który nieodwracalnie zmienił moje życie… Doznałem wielonarządowego urazu, który skutkował amputacją prawej nogi

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.