Skip links

Maciej Lach

Jestem pełen energii, zawsze żartuję, tryskam humorem. Uwielbiam być otoczony ludźmi, z uśmiechem na twarzy i młodym duchem przemierzam świat. Staram się być pomocny dla innych i nie myśleć o sobie za dużo. Moje dłonie są zawsze gotowe do działania dla drugiego człowieka albo zwierzęcia, które darzę wielkimi uczuciami. Ważna jest dla mnie sprawność fizyczna, dbam o formę często chodząc po górach, biegając, a przede wszystkim jeżdżąc na mojej ukochanej kolarzówce. Rower to dla mnie zdecydowanie numer jeden w życiu. Spełniam się również jako kucharz. Przygotowuję arcydzieła kulinarne, zarówno na imprezy rodzinne jak i w gronie przyjaciół. Każdą wolną chwilę spędzam pedałując, jazda rowerem jest dla mnie jak tlen, bez którego nie mogę żyć.

Przychodzi w życiu taki moment, że wszystko co do tej pory staje się nieistotną błahostką. Bezinteresownie pomagałem lokalnym organizacją pozarządowym. Czułem się w obowiązku, żeby robić to regularnie. Wierzyłem i nadal wierzę, że dobro, które czynimy prędzej, czy później do mnie wróci. W lutym w wyniku wybuchu biokominka i pożaru całego pomieszczenia doznałem poważnych oparzeń. Aż 70% całego mojego ciała miało oparzenia II i III stopnia. Dzisiaj to ja potrzebuję pomocy, ale wierzę, że pomożecie mi w odpowiedniej rehabilitacji i leczenia.

Z całego serca szczerze dziękuję,

Maciek

Wpłać dowolną kwotę na rachunek Fundacji Moc Pomocy 
ul. Litewska 2/68
51-354 Wrocław

16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 

z dopiskiem Maciej Lach

Poznaj pozostałych podopiecznych

Adrian Tyszka

Za trzy miesiące na świat przyjdzie Nasza córeczka. Adrian układał różne scenariusze, jak przywitać Ją na świecie. Szykował się na pełne szczęścia, oczekiwanie przed drzwiami

Dowiedz się więcej »
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz ich użycie.