Maciej Kuliński

Nazywam się Maciek i mam 22 lata. Po wypadku, który miał miejsce niedawno, sporo się zmieniło. Amputowano mi dwie ręce na poziomie przedramion i mam uszkodzony kręgosłup. Leżę w szpitalu i walczę….Poza tym…

Jestem z Warszawy i jedną z moich pasji jest podróżowanie. Od zawsze lubiłem poznawać nowe miejsca.  Moim największym podbojem jest póki co Dubaj, gdzie miałem w planach i nadal mam powrót w 2021, na Światowe Expo. Oprócz klasycznych podróży uwielbiam wraz z chłopakami wyrwać się z miasta na kilka dni na bushcraft. Przez sytuację mam chwilowy PIT-STOP, ale nic nie jest nie do przeskoczenia, także plany nadal zostają aktualne. Znajomi mówią o mnie ” dusza towarzystwa”, ” DJ”, czy też po prostu „Król Zabawy”. Co więcej? Od dzieciństwa jestem fanem Realu Madryt, a jednym z moich idoli jest CR7. Mimo, że gra on w innym klubie moje serce nadal jest przy Realu.  Liczę na to, że gdy już stanę na nogi uda mi się zobaczyć Królewskich ponownie na Santiago Bernabeu. Oprócz tego jestem też wielkim fanem Kebaba, kiedyś myślałem nawet o otworzeniu własnej restauracji, nadal zostawiam tę furtkę otwartą. No ale właśnie, najpierw pora stanąć na nogi i przejść rehabilitacje. To jest ta część, w której potrzebuję Waszej pomocy. Wierzę, że ze wszystkimi Dobrymi Ludźmi, osiągnę swój cel!